Kararsız olan bir erkek ne kalabilen ne doğru düzgün gidebilen bir erkeğe kız nasıl davranmalı ki ?

kararsız olan bir erkek... ne kalabilen ne doğru düzgün gidebilen bir erkeğe kız nasıl davranmalı ki ?kız nasıl davransın ki erkek hemen panik olsun ve kararını vermesi daha cabuk olsun ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• -İlgini minimum düzeyde aşağı çek.

-Taviz vermeyi bırak (- İlk mesajı atan olmak, pek hatırlamamak, attığı adımlara daha soğuk adımlar atmak)

-Zaman zaman bu konuyu açmak, düşüncesini öğrenmek, negatif yönde olduğu vakit ilginden sıcakkanlılığından eksiltmek.

-Erkeğin yaklaşımlarını kısıtlamak, mesela en basiti canım derse canım derken? de. Tabisi böyle de demiyorum, örnek olsun sana.

-Ve asla uzun zaman bekleme, her daim hayatında hareketli ol, bu onda "-benden yanıt gelmezse yoluna bakacak, güçlü kız" düşüncesi uyandıracak.

cut.

0|0
    0|0
    • peki ben başka havalarda gayet mutlu bir görünüm çizersem zaten o da bana karsı yogun değilmiş. ya da basit bir kız imajı çizer miyim. bu sefer bana attığı adımları tamamiyle keser mi ?

• bu işler böyledir zaten, gereğinden fazlasını yapmamak gerek :)

• teşekkür ederim yorumlar için :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Nev'in şarkısı çınlıyor kulaklarımda şu anda.. "ne başlayabildik doğru dürüst.. ne de bitirebildik " diye gidiyor =) Bu işler aceleye gelmez sabretmelisin.. Kararsız ise vardır bir nedeni başından büyük bir olay geçmiştir. Eski sevgilisiyle çok harika bir birlikteliğin ardından ayrılmış olabilir ve hala bunu atlatamamıştır.. Bunun gibi çeşitli nedenler olabilir.

0|0
    0|0
    • aynen cok severim o sarkıyı.aramızda uzaklık problemi var kararsızlık bu

• Söylemiştir doğrudur. Empati kurdum ve ortaya böyle birşey çıktı.. Çevrendekilere kulak verme sen kalbinin sesine kulak ver bırak kim ne derse desin.. Başkasının ne söylediği değil, senin ne düşündüğün ve hissettiğin önemli.. Doğru zaman geldiğinde kader bu ne olacağı belli olmaz ümitlendirmiş olmak istemem seni açıkçası.. Hayatta her an herşey olabilir neticede. Sen kendini fazla kaptırma bence..

• yok ben her şeye alıştım zaten . sadece kalbime söz geçiremiyorum hepsi bu . ilerde ne olacagı bilinmez ama yasadıgım seyin doğru olmasını istiyorum sadeceç hepsi güzel anılardı. yalan olması acı verir sadece. zaman ne gösterir bilinmez belki baska biri çıkar karsıma ve ben gidene teşekkür ederim kim bilir ?

• Ben ilgiyi kesme olayına katılmıyorum böyle bir durumda tam tersi ilgiyi yükseltin bence çünkü şuan o kararsız erkek durumundayım ve bana ilgiyi kesiyor sevdiğim kız o kesince bende kesiyorum iyice kötü bir hal alıyor işler.

0|0
    0|0
    • kararsız erkek sevmeyen erkek midir gerçekten sizin kararsızlıgınız neden? doğru aynı durum bizde de var ikimizde çok gururluyuz daha çok zor oluyo durum.

• aynı bende işte öyleyim azcık bir sogukluk hissetsem düşün mesajda gülücük koymasın o derece .hemen soguk konuşmaya baslıyorum.

• Benden tavsiye sadece biraz cesaretlendirin onu .Artık o gelirse gelir gelmezse yapacak bir şey yok.

• arasına geç balon patlat .alla alla ıçkırık mı bu. bahsettiğin şey kişilik ve karar verme yeteneğinin örtyüşmesi.

0|0
    0|0
  • kararsızlık varya ya seversin ya gidersin kalıp acı cekip cektirmektense gitmek en güzeli cünkü ya seversin ya da sevmezsin asıl olan bu

0|0
    0|0
  • Gerçek niyetini öğren amacını öğren ondan sonra kararını ver. Neden bu karasızlığı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...