Kibirli bir adam karşısında ne yaparsınız?

Uzun zaman önce hoşlandığım ama irtibatı kaybettiğim bir adam vardı. bahsettiğim kişi yakın zamanda telefon numaramı bulmuş ve konuşmaya başladık. Yakışıklı, Londra'da eğitim görmüş, inşaat ve uluslararaası ticaretle uğraşan bir adam. Yani hali vakti yerinde, inançlı ve modern. Aradığım hemen herşey bu adamda var. Yalnız konuşurken yazarken burnunun ucuyla konuşuyor. Aşırı kibirli bir insan.. Ben de küçümseyebileceği bir kadın değilim açıkcası yoksa zaten selam bile vermezdi.

Sorum şu: Bütün kibirine rağmen bu adamdan hoşlanıyorum. Ve yakın zamanda Rusya seyahatinden dönüyor, muhtemelen buluşacağız. Seneler sonra gerçekleşen ilk buluşma için.. Özellikle beyler ne tavsiye eder? Yani böyle bir karaktere karşı biraz alaycı usülle konuşuyorum kendini iyice kaf dağında görmesin diye ama yine de tavsiyelerinizi dinlemek isterim.

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kibirli insanlarin kimseye saygisi yoktr kendini büyük görür eski sevgilimde öyleydi şuan ayrildik.sana tavsiyem sevmedigin yönünü karsilikli yüz yüze geldiginizde konusman kendine çeki düzen verirse konusmaya devam edersin ama.devam etmezse konuşmazsiniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Nedir bu etiket merakı ya..:D nese..adam zaten senin tlf.unu bulmuş ulaşmış sana, yani nasılsan öyle olmaya devam etmen en iyisi bence..

1|0
    0|0
  • hali vakti yerindeyse direk tuzlu kahveyi içir derim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğal olman gerek boşver başkası gibi davranma birbirinizi olduğunuz gibi sevmeyecekseniz ne anlamı var?

1|0
    0|0
Yükleniyor...