Arkasından konuşmadığınız halde "arkamdan konuşuyorsun" derse ne yapardınız?

Arkasından konuşmadığınız halde bir kişi gelip size "arkamdan konuşuyorsun" derse ne yapardınız? Eğer konuşmadığınızı belirtmiş olsanız da yine de "eğer bir daha benim arkamdan konuşursan bilmem ne yaparım, bilmem döverim, rezil ederim" falan diyerek tehdit etmeye devam ediyorsa ne yapılmalı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• 1)arkandan konuşulcak şeyler yapma o zaman elalemin diline düşme

2)ben senin arkandan konuşmadım ama elbet konuşanlar vardır beni alakadar etmez

3)sen kimsinki senin arkandan konuşayım.seni o kadar önemsemiyorumki.hakkında konuşulcak kadar önemsesem.ve gerçekten konuşmuş olsam.evet konuştum ama böyle böyle düşünüyorum derim.ama üzgünüm konuşan ben değilim git senin hakkında konuşanı bul

4)neden bu kadar pimpirikleniyosun bi haltlarmı karıştırdın karıştırıyosunda herkesten şüpheleniyosun ya da kimden böyle bi yalan duyduysan artık hemen duyduğunun üstüne atlıyıveriyosun? hem benden sana tavsiye sana o senin hakkında böyle böyle konuşmuş diyen kişiyi sorgula araştır derim.bence o senin hakkındaki düşüncelerini sanki benim ağzımdan çıkmış gibi söylüyodur.

5)ayrıca merak ettim ne diye konuşmuşumki senin hakkında?

DE :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Konuşmadığıma dair ikna etmeye çalışırdım lakin sebep ne olursa olsun tehdit edilmek o an için insanlığımı değiştirebilir.tehdit ettiği şeyleri yapsa o kadar kasmam ama tehdit püfff ortada birşey yokken sinirlendim cık cık cık

1|0
    0|0
  • Eğer böyle bir durum olmuşsa sen önceden onun yanında başkaları hakkında konuşmuşsundur. Gelip de sana böyle bi ithamda bulunuyorsa onu zaten caydıramazsın. Ama belkiiiiiiiii :D Kaydırabilirsiiiin :D

0|0
    0|0
  • konusacak bir sey olsa konusurdum der benimle muhatap olmamasini soylerdim. tehdit ediyorsa da hala, dava acabilecegini dagda yasamadigini hatirlatirdim

1|0
    0|0
  • En sinir olduğum ve sıklıkla karşılaştığım durum. Ne diyebilirim ki karşımdaki şizofrense.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle durumlarda karşındaki ne laf anlatamıyorsan sabit fikirliyse la havle vela kuvvete demekten başka şansın yok verdiği rahatsızlık sınırı aşıyorsa tehditle şikayetçi ol işlerin lafla değil adaletle yürüdüğünü göster

0|0
    0|0
  • dayak attırdım.. saolsunlar çevrem fazla geniş.. bi sorun oldu mu herkez yanımdadır.. bisey oldugu an .. o kişiyi bir daha tam olarak göremem bir tarafı eksilmiştir.. yada tamamen susarım ve iletişimi keserim ( ama bn çok ısrarcı davranırsa dayak taraftarıyım ) =)

0|0
    0|0
  • Tepkisizlik...

1|0
    0|0
  • kim diyorsa alsın gelsın yanıma ,

0|0
    0|0
Yükleniyor...