Sevgilinizle ayrılalı 4 ay olmuş , şimdi başkasıyla çıkıyor ne hissedersiniz?

4ay once sizinle oturduğu sıralarda simdi başkasıyla oturuyor, size verdiği sozleri şimdi ona veriyor, sınıfa getirip gozünüzün önünde sarmaş dolaş oturuyor ne yaparsınız_? bu serefsizlik değilmııı ben nasıl dua etmeliyimki allaha bana yaptığı haksızlıklar burnundan gelsin .. bırakacağın eli hiç tutma madem be hayvan... allahmm sinir oldum ya.. neyse ben hanımefendiliğimi bozmuyorum dersime girip cıkıyorum allahından bulsun pislik

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf beni unutabilmek için bir hafta sonra başkasıyla çıktı :) sonra ondan da ayrıldı tekrar bana dönmek istedi ama nafile :) soruna gelince benden giden kimle isterse onunla çıksın umurumda olmaz...

0|0
    0|0
    • kızlar daha duygusal yaklasıyor olaya be kardes .. lanet anılar iste...

• amin inşallah sana biraz zaman lazım sadece elbet geçecek belki daha mutlu olacaksın.

ve gidenler için hep şunu düşün onlar sana göre değiller ki Allah senden uzak tutuyor onları en azından yüreğin rahatlar...

• tesekkur ederim:)) sabredicez bakalım

Erkekler Ne Diyor 5

• Bi şey soracağım. İlişkiye başlarken veyahut ileriki aşamalarda ömür boyu gider diye mi düşündün? Samimi olursan sevinirim.

0|0
    0|0
  • benım 4 yıllık ılıskım bıttı kız arkadasım 25 günde başka biriyle sevgili oldu insan oglu çiğ süt emmiş bence allaha şükretmelisin ya evlendıkten sonra olsaydı bunlar die bak gerçek yüzü ortaya cıkmıs vardır herşeyde bir hayır ve bu evlılık işi nasip işi kısmet işi rahat olun karşınıza cıkacaktır dogru kişi :)

0|0
    0|0
  • Eskiler eskiden güzeldi kardeş Mutluysa iyi demicem bensız mutluysa İsal olsun :D

0|0
    0|0
  • Neyin kafası bu?

Çocuk seni aldatıyor mu sanki, 4 ay olmuş ayrılalı istediği kızla istediğini yapar..

0|0
    1|0
  • Hiç birşey hissetmem eyer sen hissediyorsan etrafında dönüyorsundur demektir ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şöyle bir şey söylim.Benim kalbimden kovulduktan sonra tüm dünyayla beraber olabilir artık.Çünki hiç bir zaman benim kalbimin kenarından bile geçemicek bundan sonra der ona yeni sevgilisiyle gerçekten diyorum mutluluklar dilerim.

0|1
    0|0
    • peki ya anılar...:(

• helal olsun sana be kardesiim yaa cok fena gaz verdin ha...:o

• Bu gazla hayatına devam et .Bol şanslar :).

• ooo senin ki gene uzunmuş ben 1 ayda bulanı gördüm üstelik eski konuştuğum kişinin ailesi akraba kızı istiyormuş bana ben iki dünya bir araya gelsede onunla evlenmem demişti beni terk etti bir ay sonra onunla görüşmeye başlamıştı zaten sonra bende evlendim.)))

0|0
    0|0
  • onu hala seviyorsam üzülürdüm 4 ayda sevgili bulması onun karaktersizliğini gösterir

0|1
    0|0
  • boşver üzülme.bazen insan istemediği şeyleri yaşar onunda görecek günleri olacak

0|0
    0|0
  • Serrefsizlik olsa bilene, Allah mutlu etsin, der geçerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...