Sevgilimi işlettim ve oltaya geldi gibi bişey????

sevgilimi bir arkadaşımın facesinden işlettim başta tanışmaya olumlu bakmadı bu bir oyun beni işletiyonuz felan dedii ve akşam telefonda konuştuğumuzda bana bunu söyledi inşallh sen değilsindir birii beni işletiyo ama ahdi hayırlısı dedii bende ben değilim felan dedim şakaya aldım.. derken ertesi gün pattadak kıza yazmış cam aç numranı ver sana inanmam için bir neden göster bana felan demiş neyse bigün camlaşırken arkadaşımda onu orda sohbetee tuttuu benim olmadığım kuşkusu aklına yatsın gibilerinden bu kızla ice sohbete bağladı.. sz bu durumda napardınız çok sevdiğinz halde bitirmeymi göze alırdınız? yoksa görmezdenmi gelirdiniz? ayrılık için ne yazardınız sevgilinize?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• bilmiyorum ama bu tür oyunlara başvuranlardan nefret ediyorum ya. nedir yani sevdiğin erkekle güven sorunu m yaşıyorsun da onu bu şekilde teste tabii tutuyorsun? senin karşına kaslı, güçlü kuvvetli kodumu oturtan cinsindan bir biskrem erkeği çıksa elbette sohbeti uzatmak için elinden gelen her şeyi yapardın ama aynı şeyi erkek yapınca hemen ortalığı velveleye veriyorsunuz. o da belki bilerek böyle bir şey yaptı belki de her şeyin farkında oyunu devam ettirmek istiyor daha olayın iç yüzünü bile bilmeden kendi kafanda bir şeyler kurup üstüne üstlük kendi sebep olduğun bir olay yüzünden ilişkinizi bitirmek istiyorsun. sen bu çocuğu gerçekten sevdiğine emin misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben mesela sevgilimi asla azarlamam aksine bir düşünürüm ne yaptımda sevgilim benden şüphelendi diye bilemem ama bence seni aldatıyor çünkü senin olmadığını netleştirmeye çalışıyor sonrada senin olmadığını anlayıp daha derin sohbetlere girebilir. Ben aldatanları anlıyamıyorum mide bulantısından başka bişey değil.

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir kızdan ayrılırdım. Semtime bile sokmazdım. Aynı otobüs durağında farklı yönlere giden bir otobüsü bile beklemezdim senin gibi bir kızla...

0|0
    0|0
  • Ayrılmak iyi bir sebep, ayrılıyorum bile demezdim.

0|0
    0|0
    • şuan aynısını uyguluyorum mesajlarına çağrılarına yanıt vermeyerek naptim diye içi içinii yiyodur..

• İyi olmuş. Bitirmekten bahsediyosun bir de kusura bakma çocuğun suçu yok suçlu sensin burada.

0|0
    0|0
  • sevgilim beni bu şekilde işletmeye kalksa hemen anlarım ve anlamamış gibi devam ederim.atılan her yemi yerim salağın salağı olurum...ve artık sevgilim diye bişey kalmaz...beni denemeye kalkan yalnız kalır.

0|0
    0|0
    • kusura bakmada atılan her yemi yiyene kadar her ekleyen kızları kabul etmeyerek baştan mutluluğunuza devam etmeyi deneseniz daha basit olmazmı?

• işte bana güvenmeyen beni deneyen biriyle hangi mutluluk?madem mutluyuz rahat mı batıyoda beni saçma sapan yeni ergen oyunlarıyla deniyo?

• 0|0
    0|0
  • senden ayrılırdım kesin

0|0
    0|0
  • piclik sende sen ne diye yılanın yuvasına çomak sokuyon adam haklı a.q nabacak fırsatı gerimi tepecek :D

0|0
    0|0
    • hehehe nede olsa cinsiytnz aynıı tabi erkeği destekelrsnz ,) tek kızla etinmeyi öğrensnn ,)

• boynuzu yemişin gülersin tabi :D

• Bunu hiç yapmadım ama şu var, bu tuzağa düşenlede işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Aklınla aran mı yok ?

0|0
    0|0
  • P*rnoda sevgilini görmek gibin bişey bu abla :(

cayırt

0|1
    0|0
  • bnce bu bir kızın en son yapması gereken seyy

0|0
    0|0
  • sen kaşınmışın ama hayatla hayali ayırt etmek için ders olsun sana

0|0
    0|0
  • e sen de arı kovanına çomak sokmuşsun...:)

0|0
    0|0
  • koy tekmeyi

0|0
    0|0
    • gereken onu gösteriyo

• hemen o zaman hadi :) çok sıkılıyorum zaten seninle heycanlanayım :) anlat bana da yazışmalarınızı olar?

Kızlar Ne Diyor 4

• tekmeyi bas gitsin. benm arkadşımda böyle birşey yaptı çocuk düştü. sonrada kız suç üstü yapınca çocuk bu defa sen bana güvenmiyosun ben anlamıştım bende seni işlettim dedi ama yalaaaannn

0|0
    0|0
    • başka ne diyebilirlerkii erkeklerin senaryoları hep aynı ;) seven zaten başta arkadaşlık isteğinii kabul etmeye bile yeltenmezdii..

• Bırakın şu boş işleri ya hadi seni yakaladım bıdı bıdı de madalya mı takacaklar sana?

0|0
    0|0
  • Haksızsın ve haksızlık yapıyorsun...

0|0
    0|0
  • Sen kendin kaşınmışsın

0|0
    0|0
    • kaşınmakla ne alakası var? işletiyorum düpe düz beni aldatmaya yeltendi..

Yükleniyor...