Sevğilimin Annesi ile konuşuyorum akıl verin

Herkeze iyi akşamlar Sevğilimin annesi çok anlayışlı ilişkimize seviyeli olduktan sonra karşı çıkmıyor ama babası öğrenmiş elinden zor aldım felan dedi işte en son

Annesi:

Sen Kızım icin felakt olablirsn ama..kasdettigm bu ben anlaysli olablirm ama babasi oyle degil

Ben:

Size şöyle söyleyim sakın yanlış anlamayın haticeyi inanın çok seviyorum Ama benim yüzümden ailesi ile arası açılıcaksa inanın ben ailesiyle arasının açılmasını asla istemem ki ben babasız büyüdüm Kendi kendime olgunlaştım Adam oldum Eğer hatice sizler ile kötü olucaksa haticeyle konuşurum ayrılırım ama bu demek değilki ben haticeyi sevmiyorum ben hep onu severim sevicemde bu kadar da büyük konuşıyım haticeye olan sevğim hiç azalmıyıcak

Dedim 10dk oldu annesi faceden açık ve cevap yazmıyo napıyo sizce ?

Güncellemeler:

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kız yazmıs olabilir :D

0|0
    0|0
    • Yok kardeş bugun kız ile konuşurken hem annesiyle hem kızla konuşuyodum + kız yazsa o dediklerimi gördükden sonra boynuma atlaması gerek onun iyiliğini düşündüğümü bildiği için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Olm hemen vermeyeydin lan kızı, bir çek mek bişeyler yazdıraydın yazıhlar olsun :(

0|0
    0|0
    • Nediyon anlamadım ama dediğim gibi ben babasız büyüdüm Baba sevğisi tatmadım hiç millet sokakta babası ile el ele gezerken ben kafamı eğerdim ki benim yüzümden kavga edip babasına küsmesini istemiyorum

• kaderdaşım benim sen herşeyin en iyisine layıksın

• Sağolasın kaderdaşım sende herşeyin en en iyisine layıksın ve cevap yok kimseden rekor kırıcam

Yükleniyor...