Hiç çocukça davranışların esiri oldunuz mu ? (LÜTFEN YARDIM EDİN)

onun yaptığı çocukça davranışların esiri oluyorum bu size de oluyor mu ? nasıl yani diye sorarsanız biz 4,5 yıllık ilişkimizi bir hiç uğruna harcanmasına izin verdi izin verdi diyorum çünkü bir insan ayrılmasından 1 hafta sonra bir başkasıyla çıkamaz bu yaşanmış onca şeyin boş olduğunun bir simgesinden başka bir şey değildir yaptığı çocukça davranışların esiri oluyorum geçen haftalarda nişanlanacağını öğrendim yaza ben de yaza askere gidiyorum bunu öğrenmek ne olursa olsun canımı yakmadı diyemem her gün paylaşımlarını takip ediyorum ondan habersiz ve bu yüzden çocukça davranışların esiri oluyorum hep imalı imalı şeyler paylaşıyor özlediğini belirten kimse senin gibi olmadı vs. bir yandan böyle bir yandan da her güldüğü fotoğrafın altına gülmek intikamdır bilirsin ben bir kere gülerim sana kaç kere koyar bilemem falan bunları gördükçe kahroluyorum ve esiri oluyorum bende ona karşı cevap verme istedi doğuyor kendimi kanıtlama böyle çok garip bir duygu yaşadığım haksızlıkların üstüne bu sözleri haketmiyorum sizce ne yapmalıyım kafam çok karışık uyma diyorum ona sinir etmeye çalışıyor diyorum ama kendime laf geçiremiyorum ya da gerçekten ne yapmaya çalıştığına anlam veremiyorum lütfen yardım edin

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunda anlasilmaycak birsey yok,..Sizden, sizinde soylediginiz gibi, bir hic ugruna ayrilmis,:( Ve hemn akabinde yeni bir iliskiye baslamis, bu yeni bir insani hayatina almis ve olur mu onunla diye sans vermis demektir...:( Sizinle yasdiklarini hala hatiriyor ve ozel oldugunu dusunuyor ama sizinle bir gelecek olamiyacagini dusunup, bu kisiyle nisanlanip,evlenmeyi dusunuyor demektir...:(( sizinle arasinda yas farki varmisydi? ayni yastamiydiniz ya da sizden 1-2 kac butukmuydu? Bunlarin hicbirisini bilgi olarak yazmamissiniz... Ama onemli detaylar...Belki siz, daha yeni askere gideceginizi soyluyorsunuz...O bu kadar uzun bir iliskiden sonra, ustune daha da fazla beklmek istemedi, belki ailesi, yetti yaaa:(( Bu ne bicim bir insan, eger ciddi olsaydi ortaya cikardi, niyetini belli ederdi filan dediler...Bunlari bilemeyiz...Hala 4.5 senelk bir iliskinin hic ugruna onun tarafindan bittigini soylemissiniz ama, evlilik dusunup dusunmediginizi, ona br gelecek vaat edip etmediginizden bahseden bir soze gormedim, yazdiklariniz arasinda... Her genc kiz, ya da kadin, bayan, birlikte oldugu, sevdigi ve zamanini harcadigi erkekten, gelecek icin sozler duymak ister, bunu bekler, Ne zaman evleneceklerine dair, belki onu sevdiniz ama en oneml detayi gozden kacrimissiniz...:((

0|0
    0|0
    • yaş farkı yoktu aynı lisede okuyorduk zaten öyle başlamıştı hayaller vaatler konusuna gelirsek her çift gibi bizimde hayallerimiz oldu evlenicegim kızın o olduğunu sürekli belli eden bir insandım ailesi konusuna gelirsek ben daha askere gitmeden gelsin istesinler evlendirelim yeter artık gibi şeyler ssöylediler ama bu sözleri sırf cahillikten ve kızına olan öfkesinden söylenmiş sözler bende tamam dedim ama askere gidegim geleyim elime işimi alayım baban sen adammısın dediğinde boynumu yere

• eğmeden ona bakabilirim diyeyim bunu güzelce kız arkadaşıma anlattım ama bir kulgında girdi diyerinden çıkmadan kayboldu ailesi sevseydi gelirdi diye beynini yıkadılar oysaki benim askere gidince fikirlerimi deyişecegini düşündü ama yanıldı ve sonuç ortada bir hiç uğruna feda edildi bu aşk ne ben kendimi onlara inandıa bildim nede kız arkadaşım bana inanmak istedi

• sadece yüzük takalım dedi istemedim ailesi öyle insanlarki ben askerdeyken ailemin üstüne geliceklerinden çekindim sevmediğimden değil çünkü onun ailesi kızını kızını evden kovup beni arayıp kızımı kaçırdın onu eve getir diyen bir insan ya bu geçekten anlatılamaz sonra gerçekten elimde kaydığına inandığım anda tamam gözümü karartıp takalım dedim ama bak olanları görüceksin dedim ama ailesi beynini yıkayıp bana asla geri adım atmadı ve şuan gelsen babamdan istsen babam bana sorsa hayır derm dedi

Kızlar Ne Diyor 2

• valla aklıma gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Bir ilişki bitmişse bitmiştir. Neden bir hafta sonra çıktı, neden bunu şunu yaptı mevzularında boğulmaya hakkın yok. Mutluluklar dileyip geri çekilmeyi bilmen gerekir. İnsan bir hafta sonra da bir başkasına şans verebilir onu sevebilir belki de. Bu hep olabilecek birşey. Dünyadaki herkesten aynı yapıyı bekleyemezsin. Onca yıl yalan olsa ne fayda olmasa ne fayda sonuçta ayrıldınız ve bitti. Arkandan günlerce ağlasaydı ne olacaktı? Ne farkeder, biz ağladık da ne oldu, yıllarımız boşa gitti. Değdi mi? Değmedi. Kız nişanlanıyormuş, artık kabullen ki unutabilesin. İnsan kimi zaman sevilir kimi zaman sever, buna yön veremezsin. Sen de bir gün kınadığın birisine dönüşebilirsin. Kadın için herşey daha zordur bu hayatta. Bırak yolunu çizmişse sadece mutluluklar dile. Senin kendi yolunu çizmene de kimse engel değil. Tek engel senin kendin. Bunun suçunu kıza atamazsın. Tek aşk acısı çeken sen değilsin şu hayatta. Diğerleri nasıl unutmuşsa sen de unutmaya bakacaksın. Başka yolu yok.

1|0
    0|0
    • ne kadar basit söylüyorsun? hiç kimse uzun süreli ilişkisi bittikten bir hafta sonra birini sevemez. büyük ihtimal öncesi vardır. kimse kimseyi kandırmasın.

• Ne farkeder arkadaşım? Öyle olsa ne farkeder, olmasa ne farkeder? Zor söylense ne farkeder, kolay söylense ne farkeder, sonuçta bunlar ayrı mı? Ayrı... Bitmiş mi? Bitmiş... Kız nişanlanacak mı? Evet. Söyler misin neyi değiştirebilecek bu saatten sonra? Kimse kimseyi kandırmıyor, gerçekler ortada, gerçekleri kabullenemeyen kendisi. İster şimdi kabul eder , ister gençliğini heba ettikten sonra. Hayatını nasıl harcayacağı da kendisini ilgilendirir, benden sadece tavsiyesi.

Erkekler Ne Diyor 3

• Abi sana yazdığını nerden biliyorsun, onun hayatında tek tanıdığı insan sen misin , belki birine atarlandı ona yazdı :D Madem haketmiyon ne diye üstüne alınıyn, yaran mı var da gocunyrsn. ;) Salla işte kız milleti...

0|0
    0|0
  • Erkek kadın fark etmez en az 1 yıllık ilişkinin üstüne hemen yeni bir aşk yaşanıyorsa emin ol o aşkın temeli çürüktür ve geçte olsa batar o inşa

0|0
    0|0
  • Kardesim sen bu yaptığınna ragmen hala onu düşünüyosun kurtulmuşsun böle birinden sevin bence bu duruma

0|0
    0|0
Yükleniyor...