Kapat

Sevgili erkekler, cinsel olarak algılamayın. Kızların spor giyinmesi mi hoşunuza gider yoksa süslü olmaları mı

Sevgili erkekler, cinsel olarak algılamayın. Kızların spor giyinmesi mi hoşunuza gider yoksa süslü olmaları mı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• spor la zerre ilişkim yok spor giyimli kızlarda ilgimi çekmez. süslü olması takıp takıştırması lazım zira platonik aşık olduğum kızda aynen öyle :)

THE END...

1|0
    0|0
    • umarım o da sana aşık olur dostum

• herkes kıvanç tatlıtugu begenecek diye bir şey yok ;)

• beğenmeyenlerin çoğuda ulaşamayacaklarını bildikleri için yakışıklı bulmuyorlar. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Yerine göre, durumuna göre giyinmeli..

1|0
    0|0
  • sıradan giyinsinler cidden çok abartılı giyiniyorsunuz .. özellikle son yıllarda.. spor giyinmesi daha hoş tabi

3|0
    1|1
  • Bunu nasıl cinsel algılayabiliriz onu anlamadım ama. Ben günlük kullanımda eşofmanı kadına yakıştırırım. Özel bir akşamdada abiyesini giyer o ayrı.

1|0
    0|0
  • yerine göre değişir..

1|0
    0|0
  • Ne yakışıyorsa onu giymesini isterim. İster spor isterse süslü

1|0
    0|0
  • spor olcaksa sıkı bir tayt giymesi gerek yok giymeyecekse hiç giyinmesin spor :)

1|0
    0|0
  • spor diyenlere sakın inanma süslü tabi ki. spordan kastın eşofman değil, taytlı-kotlu falan kombinlerse onlar da bir tür süslü kıyafete girebilir ama tamamen spor kombin de çoğu yerde gitmez zaten.

1|0
    1|0
  • Kızlar spor giyinin zaten topuklu giyinenler koca aramaya filan kısmet kovalıyorlar galiba çünkü kimi topuklu giymeye başladığını görsem 1 sene sonra evleniyorlar

2|0
    0|0
  • tayt giymeyen kız on numaradır

bu kdr net

3|0
    1|0
    • çok abartıldı bu tay işi ama bazen de giyilmeli yani. neden hoşlanmıyosun

• cınsel obje olarak algılama ilk once onu söyliyim

sevmiyorum arkadasım , dinimizcede böyle olması gerekiyor

etek,tayt vucudunu gosteren,belirten seylerin giyilmesi haram

ben dinime uygun olarak konusuyorum

sunuda söyliyim tayt,mini etek giyen kadınlada evlenmem