Sevgili erkekler, cinsel olarak algılamayın. Kızların spor giyinmesi mi hoşunuza gider yoksa süslü olmaları mı

Sevgili erkekler, cinsel olarak algılamayın. Kızların spor giyinmesi mi hoşunuza gider yoksa süslü olmaları mı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• spor la zerre ilişkim yok spor giyimli kızlarda ilgimi çekmez. süslü olması takıp takıştırması lazım zira platonik aşık olduğum kızda aynen öyle :)

THE END...

1|0
    0|0
    • umarım o da sana aşık olur dostum

• herkes kıvanç tatlıtugu begenecek diye bir şey yok ;)

• beğenmeyenlerin çoğuda ulaşamayacaklarını bildikleri için yakışıklı bulmuyorlar. :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Yerine göre, durumuna göre giyinmeli..

1|0
    0|0
  • sıradan giyinsinler cidden çok abartılı giyiniyorsunuz .. özellikle son yıllarda.. spor giyinmesi daha hoş tabi

3|0
    1|1
  • Bunu nasıl cinsel algılayabiliriz onu anlamadım ama. Ben günlük kullanımda eşofmanı kadına yakıştırırım. Özel bir akşamdada abiyesini giyer o ayrı.

1|0
    0|0
  • yerine göre değişir..

1|0
    0|0
  • Ne yakışıyorsa onu giymesini isterim. İster spor isterse süslü

1|0
    0|0
  • spor olcaksa sıkı bir tayt giymesi gerek yok giymeyecekse hiç giyinmesin spor :)

1|0
    0|0
  • spor diyenlere sakın inanma süslü tabi ki. spordan kastın eşofman değil, taytlı-kotlu falan kombinlerse onlar da bir tür süslü kıyafete girebilir ama tamamen spor kombin de çoğu yerde gitmez zaten.

1|0
    1|0
  • Kızlar spor giyinin zaten topuklu giyinenler koca aramaya filan kısmet kovalıyorlar galiba çünkü kimi topuklu giymeye başladığını görsem 1 sene sonra evleniyorlar

2|0
    0|0
  • tayt giymeyen kız on numaradır

bu kdr net

3|0
    1|0
    • çok abartıldı bu tay işi ama bazen de giyilmeli yani. neden hoşlanmıyosun

• cınsel obje olarak algılama ilk once onu söyliyim

sevmiyorum arkadasım , dinimizcede böyle olması gerekiyor

etek,tayt vucudunu gosteren,belirten seylerin giyilmesi haram

ben dinime uygun olarak konusuyorum

sunuda söyliyim tayt,mini etek giyen kadınlada evlenmem