Kapat

Sevgiliniz evlenene kadar sadece elinizi tutacağını söylese tepkiniz ne olurdu?

Sevgiliniz evlenene kadar sadece elinizi tutacağını ve en fazla yanağınızdan öpeceğini söylese tepkiniz ne olurdu kızlar? Ciddi düşünülen bir ilişkide.

0|0
238

En İyi Kız Görüşü

• Bana uyar

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 22

• sözüne sadık kalırsa düzgün birisi olduğunu düşünürüm ayrıca illa da bana böyle bir söz vermesi gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • Saçma! Sarılmadan, sevişmeden ona ısınamam ki evleneyim..

0|0
    0|1
  • 'saygı duyarım kararına' demek geldi içimden ama başa gelmeden bilemem ne yapacağımı. isteksizlikten mi bunu söylüyor yoksa prensip mi diye ğrenmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Bir haftaya evleniyoruz degil mi diye sorardim ...

0|0
    0|0
  • bunu bır erkek soyluyosa gercekten sevıyor bakmaya doyamıyor dokunmaya kıyamıyor derdım. bunu bır kız söyluyorsa en dogrusunu soyluyor demektır cunku genç kızların en guzel çehizidir öpülmemiş dudakları

0|1
    0|0
  • Ciddi düşünülen bir ilişkide sen ne bekliyordun?

0|1
    0|0
  • onu daha çok sevmelisin...

0|1
    0|0
  • Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Inanmam. Ayrica bende oyle olmak istemem..Ne o oyle kardes gibi :)

1|1
    0|0
  • İNANMAM:))))

0|0
    0|0
  • bana fazlasıyla uyardı böle bir durum:)

0|1
    0|0
  • Ayrılırım.

1|0
    0|0
  • Zorla öperdim ben onu. :D

0|1
    0|0
  • sadce uyucaz ama sevişmiycez.

0|0
    0|0
  • tutamayacağın sözler verme derdim

0|0
    0|0
  • sen bildigim erkeklerden degilsin der terk-i diyar eylerim.

0|0
    0|0
  • Beni gerçekten sevdiğini düşünürdüm ve onunla gerçekten evlenirdim

0|0
    0|0
  • Ben baştan çıkarırım onu merak etmesin

0|0
    0|1
  • çok sıkıcı

0|0
    0|1
  • bunu bir erkek kiza söylüyoyor olsaydi onu birkez daha severdim ha ama kiz erkege söylüyorsa o kizin ne kadar ahlakli oldugunu gösterir bir erkek tarafindan da daha cok sevilmelidir...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 8

• Şİmdi git, düğün için davetiye gönderirim, gelirsen evleniriz sayın müstakbel gelin adayım derim.

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben öperim olmaz.

0|0
    0|0
  • kanma derim direk ...bu ciddi ve ciddiyetsiz ilişki düşüncesi açıkcası anlayamadım ben hala ..

nasıl oluyor bu ciddi ilişki .. başlarken bu sefer ciddi olacak diye mi başlıyorsunuz o zaman normal bir ilişkimi oluyor .. madem öyle diğer ilişkilernize neden ciddiyetsiz başladınız !

aslında demek istediğinz farklı ise ayırım yanlış bu ayrımı bu şekilde kulanmak yerine yerli yerince açıklama yazılması daha doğru olur gibi geliyor artık ...

0|0
    0|0
  • Bana guvenmedıgını dusunur ve kabul ederdım onu rahatsız etmek ıstemem madem cıddıyız prnlem olmaz evlenınce yaparız

0|0
    0|0
  • öyleleri nadir var artık

0|0
    0|0
  • o eli hiç bırakmazdım..

0|0
    0|0
  • ay elim elinden kaydı olayları başlar..ay yanacıktan öpecedimm dönüüverdinle uzar bu olay

0|0
    0|0
  • olumlu karşılarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...