Eski sevgilim geri dönmek istiyor üstelik nışanlı

evlenicektik 1 sene önce sudan sebeplerden terketti açıkcası ben onu hala eskisi gibi seviyorum 2 ay önce biryerde karşılaştık nışanlanmış 3-4 ay önce ama geçen beni biryere davet etti bende gittim beni hala unutamadını geri dönmek istediğini eğer kabul edersem hemen nışanı atıcağını söyledi resmen onu affetmem için yalvardı gözleri doldu bende çok istiyorum ama ortada günahsız herşeyden habersiz biri var sizce şimdi napmalıyım kafam gerçekten çok karışık

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence dönme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yok seni unutamasa hala seviyo olsa nişanı atar öyle geçerdi karşına

seni garantiye aldıktan sonra değil

0|0
    0|0
  • Kalbinin Sesini Dinle

0|0
    0|0
  • sen mutlu ol diye başkasını mutsuz edecek boşversene bu işleri

0|0
    0|0
  • Yuva yıkanın yuvası olmaz! :Pp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sizi "sudan sebepler" ile yari yolda birakan,bugün de utanmadan,arlanmadan

nisanliyken size geri dönmek istedigini söyleyen bir insanin ben serefinden

süphe ederim...acik ve net.

Siz de nasil güvenir,itibar edersiniz ...bilemem.

0|0
    0|0
  • görüşmeyi konuşmayı kesmelisin... kimsenin mutsuzluğu üstüne mutluluk kurulmaz. nişanlısının günahına girme .onun ne kadar karaktersiz olduğu açık ve net. Ve senin zaten nişanlı bir adamla ( ki bu kişi eski sevgilin) görüşmende ayrı bir yanlışşşşşşşşşş

0|0
    0|0
  • Bi anlik duygulari gelip gecerse ne yapacaksiniz bence dönme ve zamana birak o nişanlisindan ayrilirsa ve sen bunu duyarsan git kabul et ama karakteri saglam degilse evlendiginizde ya birakirsa?seni iyi düsün karar ver

0|0
    0|0
  • Ayni seyi tekrardan yaparsa ne yapacaksin

0|0
    0|0
  • sakın geri dönüp öyle bir hata yapma. terk ettiyse bitmiştir. madem pişman olacakmış niçin terk etmiş? yeniden birlikte olursanız üzülen yine sen olursun bunu unutma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...