Sevgilimi elimde tutmanın, onu avcumun içine almanın yolu nedir ?

Sevgilimi elimde tutmanın, onu avcumun içine almanın ve benden başkasını görmemesini sağlamanın yolu nedir ?

Güncellemeler:
BÜYÜ YAPICAM DEMEDİM NEDEN HERKES BÜYÜDEN BAHSEDİYOR ANLAMADIM BEN UFAK TEFEK TÜYOLAR İSTİYORUM ŞUNU YAP BUNU YAPMA GİBİ

0|0
517

En İyi Kız Görüşü

• Bi kilo kan ama taze, bir kilo solucan ,bi kilo fare kuyruğu ilk bunları bir at tencereye karıştır kaynasın sonra her gün yemeğine bir damla damlat. La manyakmısın kızım ya sadece sev yeter büyümü yapıcan çocuğa Allah korusun o çocuğu senin şerrinden, sakın yapım deme yazdıklarımı kafadan attm yapmaya falan kalkarsın sen şimdi.

0|0
    0|0
    • büyü yapıcam diye birşey demedim ki

• işte benim anlatmaya çalıştığım buydu :( başka önerebiliceğin şeyler var mı

• Ben şuan ona karşı uzak durmuyorum öpüyo rahatça sende mesafe koyma bırak öspün ama abartmadan

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Bişi yapmanı gerekmez eyer öyle yapmıyorsa bişi yapmanın bir anlamı yok ne yaparsan ne edersen yine aynı kişi olur sana der ben böleym ama yine eskisi gibi olur emin ol o kişilik meselesi kişiliğide düzzeltemesin istediğin herşeyi yap belki yapar ama sahteden bir vakten sonra isyan eder..

0|0
    0|0
  • Söylemem, erkek dayanışması !

1|0
    0|1
  • Çok basit! gerekli malzemeler : japon yapıştırıcısı, at gözlüğü ,bir adet sevgilisini köle zanneden kız

Yapıştırıcıyı sürüyorsun eline tut daha bırakamaz, at gözlüğünü nasıl takıcağını öğrenirsin artık... Birde "kölelere nasıl davranılır" isimli kitabı okumanı öneriyorum...

0|0
    0|0
  • bence sen hocaya git bir buyu yaptir icin rahatlasin valla nietini cok guzel beli etin :)

0|0
    0|0
  • papaz büyüsünü deneyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Çok üstüne düşmeyeceksin bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • sen sevdikçe sevgini hissettirdikçe sıkmassan o hep seninle olur zaten

0|0
    0|0
  • Beyler şuna yardım etmeyin lütfen, bir kardeşimizin daha kuyusunu kazmayalım.

=(

0|0
    1|0
  • asosyal biri yaparsan istediğin olur :D

0|0
    0|0
  • sev o gitmez bir yere

1|0
    0|0
  • Santaj yaparak elinde tutabilirsin

0|0
    0|0
  • ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

0|0
    0|0
  • sen nekadar çabalarsan okadar kayar erkekler balık gibidir sıkarsan kayar gider:))

0|0
    0|0
  • :D sen bana bir viski doldur kendinede bir papatya çayı al gel anlatacam :D

0|0
    0|0
  • bu yol yol değil kaybolursun

0|0
    0|0
  • çişini çay yapı içirtecen çocuğa senin köpeğin olur

0|0
    0|0
  • Bencil biri daha:) zor alamazsin..senden olgunsa ancak olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• valla adamına göre değişir bu işler :) sevgilinin kişiliğine bağlı. bir de onu kontrol edicem derken kendinden soğutabilirsin. öyle sihirli bir formül yok.

1|0
    0|0
  • büyü yap...

0|0
    0|0
  • doğal ol içten ol.olduğun gibi davran. olduğundan farklı davranırsan bu seni yapmacık bir görünüme sokar

0|0
    0|0
  • Önce ona muhteşem anlar yaşatman gerek, hani "daha iyisini bulamam lan" demesi lazım. Sonra da kendini çekerek onu kendine bağlıycaksın, olay bu kadar basit :)

0|0
    0|0
    • daha ayrıntılı bilgilerin var mı :D

• var ama burada yazamam :D

Yükleniyor...