L-Cardine hapı zayiflatır mı

Arkadaşlar ben 20 yaşın kilolu biriyim fitnesstte cardio yapıyorum diyetsiz 2.5 kilo verdim ama yeterlisiz bende Bizim spordakilerin cokca kullandigi bir hap terletiyor sadece ama ailem sakın kullanma dedi herkes ölûyor dedi korkum açıksavca

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Terletiyor sadece, terleyerek verdiğin kilo sadece tartıda düşer ve geriye susuz ve şekilsiz bir vücut kalır. Zaten spor yapıyormuşsun, onun yanında beslenmene dikkat et. Bir günde zayıflanmıyor maalesef, sabredeceksin.

0|1
    0|0
    • Sabredecez tabi de ne biliyim herkes ölürsün diyor ama spordaki herkes ek takviye olarak kullanıyor bu ilacı benim bu yaza 85 kilo girmem lazım şuan 95 kiloyum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim l.cardine dil o l.carnitine dietle sporla kullanıcaksın eğer sıvı alıcaksan spordan 20 dakika önce eğer hap şeklinde ise 45 dakika evet etki yapıyor.

0|0
    0|0
    • kardeşim l cartine hiç bir işe yaramıyor ya

• bilgilerin için çok teşekkürler kardeşim. Ben kas istemiyorum şuanlık önce fazlalıklardan kurtulmam lazım diyet tabi ki yapmaya çalışıyorum ama öğrenci evinde kalıyorum buzdolabında makarna bulgur çorba dışında yemek yokken diyetten söz etmek mümkün değil :))

• rica ederim evet haklısın zor oluyor öğrenci evinde :)

• Alma derim ben kullandıgım için biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...