Bana onu sormayın! unutmak istiyorum....

sevgilinizden ayrıldığınız günün ilk akşamı/gecesi ne yaparsınız?

1|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• ilk gundenbitibaren hic susmadan bir gece boyunca agladım bir ay boyunca yanlız kaldıgım her an agladım duvaarları yumrukladım elimdr liflerimde sorun cıktı , bir ay sadece sigara ve kahveyle yasıyarak on kilo verdim.deydmi ? hayır

0|1
    0|0
    • :( gidene hiç değmez :(

• yok ya o kadar da yaşam kötü değil %90 çok büyük bir oran bence daha düşüktür :)

• yaşam zaten kötü değilde dikkat et mutlu oldugunda üzülmen çok kolaydır ama üzgünken mutlu olmak üzülmekten 3 katı fazla yorar ,mutluluğu 2 günde yitirirsin mutlu olduğun zamanları çabuk unutursun biri sana ufak bir iyilik yapsa kolayca unutursun fakat kötüğü kolay unutmazsın :D

Kızlar Ne Diyor 18

• Cok siniri ve uzgun olur,ama onu dusunmemey ve hatirlamamaya calisirdim...Ne kadar zor olsa da , bende en cok bu ise yariyor...;)))

0|1
    0|0
  • Sevgilim degildde flort editigim cocugun sevgilisi oldugunu ogrendim bugun carsida yikildim eve nasil geldigimi bile bilmiyorum gozaslarima boguldum carisin ortasinda ama salaklik bende tanimadigin biriyle flort edesen boyle olur llah onun belasini versin bana umut verdi 2 yilidr onun bana tejlif etmesini bekliyorum allahin belasi serefsiz

ve suanda bunu dunliyorum

ne yapacagimi bilmiyorum kafam durmus hic bir sey dusunemiyorum

Emre Aydın - Artık Özlemek İstemiyorum (MEDCEZIR)

0|1
    0|0
    • :(((((((( geçmiş olsun :(

• gecmis mi gecmiyorki canim yaniyor kullanildim resmen serefsizn sevgilis varsa ne diye benle flort etti ki :(((((((((((((((((((((((((((

sanada allah guc versin

• sağolasın :(

• Hic bir sey yapamam koskocaman bir bosluk olusur

0|1
    0|0
  • sevmişsem eğer resımlerıne bakarak içerim.. bağıra bağıra efkarlı şarkılara eşlik ederim..

0|1
    0|0
    • bu unutmayı daha da zorlaştırmaz mı :(

• sevmişsem unutmak ıstemem ki.. bitmiş olabilir onu butun guzellıklerıyle hatırlamak ısterım. he zaten ayrılık sebebı aldatma gıbı bıseyse oturup ıcmem bile onun ıcın o an biter o kişi.

• Son ses muzigimi dinlerim kendimi asla bos birakmam hep oyalanicak biseyler bulurum cunku.biraktigim anonu dusunmeye baslarim .

0|1
    0|0
  • Defalarca bunu dinledim** Tavsiye ederim**

link

0|1
    0|0
    • iyi gelebilir :)

• Bu ilk defa basima geliyor...Bir baskasinin yazdigi yorumu okuyupta, link 'ine tiklayip dinledigim sarki sonucu, eski yasadigim, gunlerden birseyler aklima gelip, agladim...40 yil dusunsem aklmia elmezdi,Oysa olay bitti ve ustunden 15 ay gecti,Ama birlitke ayni evde gecen 21 yildan sonra...Bir sarki bile, insana zayif bir aninda eskileri hatirlatip duygulandirabiliyor...:((

• :(( Etkilemeyecek bir şarkı değil ki ..

Sizin adınıza üzüldüm.. Daha doğrusu istemeden, unutmak istediğiniz hatta unuttuğunuzu sandığınız geçmişinizi size tekrar hatırlattığım içim üzgünüm :( Bu şarkıdaki gibi kendimizi kandırmışız demek hep ..

• açtım resmini, eski konuşmalarımızı,müslüm babayı, yaktım sigarayı.

0|1
    0|0
  • ayrılık günü normal hayatıma devam ettim.Cok rahatta uyudum.

0|1
    0|0
  • mazlumu getirin bana :(

0|1
    0|0
  • Normal bir sekilde devam ederim

Ama uyumadan ne var ne yok silerim atarım :)

0|1
    0|0
  • Sabaha kadar uyuyamadım ertesi günü herkese ters davrandım kimseyle konuşmadım

0|1
    0|0
  • Hayatıma devam ederim..

0|1
    0|0
  • amuda kalkarım:D

0|1
    0|0
  • Ağlarım mal gibi

0|1
    0|0
  • aksiyon ya da korku filmi izlerim

0|0
    0|0
    • ilginç bir yöntem ama kafayı dağıtabilir mantıklı :)

• Haftalarca agladim odamdan cikmadim disari cikmadim gözlerimin alto sisti ve yüzüme dokunamaz oldum acidan ne yapmaya calissam hep o geldi aklima eski mesajları fotoğraflara vaktim sonra bir nazik daha yedim tekrar ağlamaya basladim yemek yemedim uyuymadim hic gören taniyamaz oldu sonra fotoğrafları sildim arkadaşlarımla takildim ne kadar çok dolu vaktim olursa onu unutabilecegimi düşündüm ama geceleri yalniz kalinca öyle olmuyor hep baskasinda kaldim arkadaş kuzen akraba

0|1
    0|0
  • o durumdayım şuan ilk gecedeyim kendimi kötü hissediyorum ama benden vazgeçmiş birine ne diyebilirim ki bugüne kadar elimden geleni yaptım ve yoruldum artık sadece sevdim ben onu ya karşılığında böyle olması zor işte zor...

1|0
    0|0
  • vurur kafayı uyurum.

0|1
    0|0
    • Şakaya vuruyorum ama hala hazmediyorum o onun tercihiydi benim yapabilecek birşeyim yok diyorum ki gerçekten yok dönmem de şu saatten sonra da mümkün değil. Benim ki çevik kuvvetteydi ben o bana döndü tekmeyi vurduktan sonra rahatça uyuyabildim bide öteki kızla karşılaşırsam elimde koz var artık ondan rahatım yoksa kafayı yerdim :D Yine de Allaha havale ettim polisten harbi koca olmaz

• hazmetmek kolay değil :( Allah iyilerle karşılaştırsın canım. polis kısmına gelince sonuna kadar katılıyorum. elbette istisnalar var ama bir çoğundan koca olmaz .

Erkekler Ne Diyor 4

• o gun pek bısey anlayabılen yoktur...sıcacıktır yara.. oyle bomboş seyler,ohh be rahatladım halleri... bana sevgılımı yok canımlar!nankor kopekler...

sabah gorusuruz:P

yarın aksam gelde bı bakayım hele su dunku delıkanlıya:))

0|1
    0|0
  • bak sımdı aldım vıskımı yudumluyorum bı yandan da muzıgımı dınlıyorum kısacası yalnızlıgımı kutluyorum dunya yansa umrumda olmaz 3 saat once ayrıldım bu arada :D

0|1
    0|0
  • her zaman ki gibi devam ederim yaşantıma

0|1
    0|0
  • Yalnızlığımı kutlarım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...