Parasıyla güzelleşen kadın iticiliği.

Varoş mahalleler deki kızların o sadeliği, duruluğu ,doğallığı beni benden alıyor. Birde şu burjuva kızlarına kadınlarına bakıyorum heryerlerine güzelleşmek için parasıyla çaba harcamış dudaklar estetik burun estetik göz ,kaş, yüz boya kirpikler tırnaklar takma ,saçlarda bir ton işlem var kaynak maynak. Küpeleri basketbol potasının çemberi kadar yarım metre topuk özel dikim ya da marka giyim göğüsler kalçalar göbek özel spor filan yinede o kızların yanında halt etmişler.

Siz ne düşünüyorsunuz?

1|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• artık herkesin yüzünde makyaj var kınıyorum

0|1
    0|0
  • doğal olamk için varoş mah de olmak gerekmz ki varoş kelimesini de hiç sevmem kırıcı gelir bana

0|0
    0|0
    • sevmessin o ayrı ama kötü bir anlamı yok işte sınıf ayrımı

• Katılıyorum doğru

0|0
    0|0
  • bence tam tersi gibi gelıyo mesela zengin kızlarına bak yuzlerı duru .makjaj yapıyolar ama abartılck derecede dgl bizim varoslara bak mahallede gezmeye cıkıyo dugun makjajı yapyo katılmıyorum

0|0
    0|0
    • evet onlar sayılmaz ama ben doğal zengin görmedim hepsi tepeden tırnağa modifiyeli

• vallah benm gorduklerım duru guzellikliydi .. marka giyinmeyi kasdetmiyorum surat bakımından

• varoş nedr ya .sarıyer ulusda oturmyanlar varoşmu sayılıyor ya

0|0
    0|0
    • şu ergen dizilerini izleye izleye varoşu küfür hakaret aşağılama gibi algılıyorsunuz hep cehalet

• sen konuyu dağıttın varoş mahallere doğru düzgün hizmet var mısemtleri bir karşılaştır istersen hangisi daha temiz daha bakımlı daha düzenli o kadar yoksul varken varoş semtler bitmez merak etme sen

• ya metro metrobüs yanmda dha ne hizmeti olck şehrin merkezi işte.köylerde il dışında yaşayanlara varoş deniyor .

Erkekler Ne Diyor 1

• Boya varsa darbe de vardır der hep sanayiden mahmut usta :D

1|0
    0|0
    • bak çok dorğu işte

• Peki o saf güzelliğiyle sırf zenginlere özendiği için kendi ailesinden nefret edenleri ne yapmalı. Uyuz oluyorum yapmacık hareketlerine, kendi benliklerinden uzaklaşıyorlar resmen.

Yükleniyor...