Erkek arkadaşımın annesi

bugün sabah erkek arkadaşımın evine annesiyle tanışma amaçlı kahvaltıya gittim.Annesinin davranışlarını bir görseniz çay boğazımda kaldı resmen tamam sevmemiş olabiirsin ama düzgün davranır az insan be sevgilime söyledim sen yanlış anlmışsındır diyo. sabah sabah deli ettiler beni sizce ben mi yanlış anladım yoksa cidden sevmedimi

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anasının elinden aldın çocuğu ne bekliyodun lan :O

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen misin biricik oğlunu annesinden koparmak isteyen =)

0|0
    0|0
  • Ne bekliyordun ki :)))))

Sen bide babanın ona bakışlarını izle :))))

0|0
    0|0
  • valla annesi sevmediyse ilskini devam ettirmen zor

0|0
    0|0
  • Anası kaşardır o boşver.

0|0
    0|1
  • ilk görüş acısaından bakıldıgında kötü ama emnin birbirnizi tanıdıkca duzelebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkek annelerının bazıları ogullarını kıskanır paylasamaz.. buyuk ıhtımal bu yuzdendır .. ya da hemen samımı olmayıp once bı tartıyordur senı tanımak ıcın.. sabret sen sevgilinede carlama annen ole bole yaptı gibisinden..

0|0
    0|0
  • ne yaptıki kadın sana nasıl davrandı yani mesela örnek verebilirmisin

0|0
    0|0
    • çok suratsızdı yani halinden memnun değilmiş gibi bir halimi hatrımı bile sormadı.

• ya şimdi belki o kadında heycanlanmıştır falan belki yapısı öyle olabilir ne bileyim.. oğlunuda kıskanıyo olabilir bazı anneler oğullarını paylaşamazlar öyle.. ama sana bir tavsiye sakın annesini şikayet etme sevgiline bişeyler varsa bırak kendi görsün yoksa aa aramızımı açmaya çalışıyo die düşünür

Yükleniyor...