En beğendiğiniz sporcu kim? Hangi özelliğinden dolayı beğeniyorsunuz?

Her hangi bir spor dalında olabilir fark etmez. Hangi sporcuyu hangi özelliğinden dolayı beğeniyorsunuz ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Alex De Souza adamın dibi .

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrton Senna (F1) link

Formula 1 ilgi çekici bir spordur ama bazı pilotlar tarihe damga vururlar. Ayrton Senna da onlardan biriydi. İçinde yanan ateş nedeniyle o bu spora aşık olduğu için yarışırdı. Her yarış onun için ayrı bir heyecandı. Kazanmak için yarışan, kazandıkça coşan bir kişilik. Yetenekleri Allah vergisi. Islak zeminlerde araba kullanmak onun için bir avantajdı. Kitleler onun adını haykırırken o da karşılığını vermekten geri kalmadı. Mekanik bir yıldız olmadı. O bir yarışçıydı ve bunun bilinciyle yarıştı. Ne yazık ki 1994 yılında elim bir kazada aramızdan ayrıldı.

Larry Bird - Basketbol (NBA) link

NBA tarihinin en kıymetli ve özel oyuncularından biri. Üç şampiyonluğun yanında Boston Celtics'in efsane oyuncularından birisidir. Son derece centilmen ve sportmen bir kişilik sergiler. Takım arkadaşlarıyla birlikte zamanının en güzel kulüplerinden birini oluşturacak kadar da mütevazi. Oyun sıkıştığında insiyatifi eline almaktan çekinmezdi. Attığı şutların yüksek isabet oranı yanında çalışkanlığıyla takım arkadaşlarına pozisyon da hazırlayan bir oyuncuydu.

José Raúl Capablanca link

Satrancı sevmem de büyük etkisi olan bu büyük oyuncu gerek satranca katkıları gerekse oyun stiliyle hep fark yarattı.

Dikkat çeken diğer isimler ;

Muhammed Ali, Pele, Roger Federer

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• futbol=muslera= topu kapışını yerim

0|2
    0|0
  • ben ayıları çok severim aslında ama volkan ayısını sevemedim hiç

0|1
    1|0
  • ömer toprak aşkım benim