Sneijder'in Hollanda basınına hollanda milli takımı galatasaraydan daha iyi dediği doğru mu?

eğer dediyse neyin kafasını yaşıyor sneijder galatasaraydan daha iyi olması onlar için önemli bir şey gibi sanki

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray hepsinden iyidir. #EliniKalbineKoyUltraaslan.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hollanda milli takımına Türkiyedeki bütün takımların oyuncularını topla yine eş çıkmıyor haklı adam.

Böyle şeylere takılmamak lazımm süslücm :D

1|0
    0|2
    • şimdi aklıma geldi jeton yeni düştü renktaş yani galatasaray tek başına bir milli takım eder demek istemiş inceden mesaj vermiş

• Yaa demessede haklı renktaş bir hollanda olamaz hiçbir kulüp

ama bende mesajı alamadım :)

• "G.Saray, Hollanda milli takımından daha iyi" diyen bir adama Ünal Aysal bile güler adhj

Herhalde Hollanda milli takımı daha iyi..

1|2
    0|0
    • bence burada yapılan saçma sapan selçuk soruları sneijdere bulaşmış Roni ikinci kim olur sence bunu cevaplamadan bırakmam seni :))))

• ee mustafa pektemekte sakat ne olacak şaka şaka hak eden olsun başarılar :))))

• Mustafa zaten sezon başından beri yoktu :D Almeida var <3

• Yalakalık anacım..

1|0
    0|0
  • Brezilya milli takimi Akçaabat sebatpordan iyi diyordum bende

0|0
    0|0
  • milli takımla lig takımını karşılaştırmak sneijder gibilere yakışır zaten:)))

0|2
    1|1
  • dogru ama mantık olarak düşünürsen tabiki dogru sneijder'in dediği.

biz Galatasaray'ı herkesten herşeyden cok sevdiğimiz için bir çıtır zorumuza gidiyor ;)

0|0
    0|0
  • balon haberdir öyle bir kaliteli futbolcu bu açıklamayı yapmaz sanmıyorum

en kötü günümüz de bile Galatasaraylıyız ;)

0|0
    0|0
  • Neye dayanarak söylemiş o milli takım galatasaray ise bir klüp soylemissede boş ver gerçekleri tarih yazar tarihi galatasaray

0|0
    0|0
  • Bu açıklamayı yapan hollanda basınıysa inanırım türkse inanmam çünkü hiç bir futbolcu milli takım ile kendi kulübünü kıyaslamaz ha kıyaslamışsada nasıl olsa gideceğim boşver diyordur

0|0
    0|0
  • ben anlamadımki neden lig ile milli takımı karşılaştırıyor hollanda tabikide galatasaraydan daha iyide.

0|0
    0|0
  • doğru demişş :) demişse ben bir gs li olarak sölüyorumm böle takım olmaz olsun selçuk bile yatıyo

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dediyse bile*et . en iyisi galatasaray <3

1|1
    0|0
  • Kim ne derse desin , Galatasaray kalbimizin incisi .

arkadan öyle bir konuşurlar ama onları kurtaran'da Galatasaraydır.

bilmiyorum ,

1|1
    0|1
  • Neyin kafasını yaşadığı belli değil..

En iyisi Galatasaray <3

1|1
    0|0
Yükleniyor...