Saç mevzusu aşırı sinirlendirdi

saçlarımın rengini açmak istiyordum. saçımın rengi sarıya yakın ama sarıda denemez belirgin olmasını istiyordum. boyada yaptırmak tercihim değil. gittim papatya yağı falan aldım. adam öyle dedi. bunu sür kafana poşet geçir. dedi. 3 gün boyunca sürecekmişim. ama hiçbir değişim yok bu birinci gün. oksijenli suyla hemen açılıyo buna kıyasla daha çabuk nasıl açılır. papatya yağı ve limon yağını karıştırmıştı adam. bunu yapmak istiyorum ama kurutayım mı güneşe çıktım. adam akıllı güneş yok. napacağım şimdi ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Faydası var mıonun fön makinesiyle biraz kurut olur

0|0
    0|0
    • var oluyo. bende ilk kez deniyorumda papatyayı. çayını değil yağını aldım. aktar öyle önerdi. genelde çayı öneriyolar.

• fön makinesini uzaktan tut yakından tutma skaın yanmasın nasıl acaba sarartıyomuki bende düşünüyorumda kararsızım

• ben harbiden sarı olmasını istiyorum. her yaz oksijenli su döküyorum ama saçı yıpratıyomuş. bu seferde bunu denedim. ama belli bir miktar açık değilse saçın açılmıyomuş . haberin olsun.

Erkekler Ne Diyor 1

• Turk kizo kezban deyincede kiziyorsunuz..papatya suyuyla sac acilmaz oksijebli suyla sac acilmaz ancak kirilir.oda zararli..aciciyla olmasi gerekir..buda senin isin degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güneşi bekleseydin keşke.

0|0
    0|0
  • boya hariç yontemlerin işe yarıcagını dusunmuyorum

0|0
    0|0
    • boya istemiyorum. zarar verir. ve zaten sarıya yakın daha belirgin olsun diye açmak istiyorum.

• ya papatya extrem dora var kullan benim saçım kumral koyuydu şuan açık baya ama ben bir şişe bitirmiştim sakın sen oyle yapma daha yeni duzeldi saclarım.ve sakın diplerden başlama sıkmaya uzamasını bekleyene kadar canım çıktı dip boya gibi duruyor..uçlarına doğru ara ara sık bir kez fönlede kurutursan açıyo diye biliyorum ama yazın daha etkili olur tabi:) doğallık iyidir

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. elimdekini her gün kullansam bir hafta kadar kurutmam gerekiyo mu her gün.?

• hayır sadece bir kez yetiyo canım ben 1 hafta boyunca yapınca kaş rengimle orantısız açılmıştı ve dipleri uzamıştı korkunctu yazın yapmıstım ben kafay yıyodum şuan eskisi gibi ama eski haline gelene kadarda ne cektigimi bir ben bilirim sadece bir kez sık ve ssakın diplere sıkma

Yükleniyor...