Bir erkeğin arkadaşlarının sürekli size bakması ne anlama gelir ?

Bir erkeğin arkadaşlarının size bakması ne anlama gelir ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ıhtımal var burada ama ıkisııde cocugun anlattıklarından kaynaklı!

bırısınde cocuk yanıp bıtıyor bunu arkadaslarına belırtıyor arkadaslarıda bu neymış arkadas dıyor!

ikincisinde cocuk sızınle ılgılı ıyı seyler konuşmuyor:) cocuklarda vuuuv dıyor!

bunu sanırım anlayabılırsınız,bakılan goz ne taraftan bakıyor? iyimi-kötümü,sız karar verin!insallah 1 dir:)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Meleğim genellikle arkadaşına bağlıdır bu gibi olaylar. Seni ne kadar sevdiğini anlatır bakarlar.

Seni nasıl becereceğini anlatır yine bakarlar.Şahsen ben olsaydım ve sana baktıklarını hissettiğim an, onlara şöyle derdim. '' Üzgünüm,bir daha kız arkadaşıma bakanı,benim ufaklıkla tanıştıracağım. '' Yani umarım oda der birgün.

1|0
    0|0
  • O erkek belki seni seviyodur onlarda dalga geçiyodur oğlanla ya da öyle bişi yok bütün oğlanlar sana halleniyo :)

1|0
    0|0
  • O erkek arkadaşlarına neler anlatmışsa artık, pis pis bakıyiler...

1|0
    0|0
    • Pis piste değil öyle her geçişimde amaçsız amaçsız bakıyolar ama işin garibi o çocuğun kendisi bakamıyo :D

• Haağğ sevgilin değil mi o? O zaman sevgilin olmaya aday arkadaşları var...

• Arkadaşları ben o çocuğa bakıyo muyum diye gözetleyip çocuğa bildiriyo olabilirler mi acaba :D

• seviştiğinizi söylemiştir ya da senden hoşlandığını.

0|0
    0|0
    • Çıkmıyoruz abi ne sevişmesi :Dbide genel olarak ben arkadaşlarımla bankta oturduğumda o çocuğunda arkadaşlarıyla birlikte karşımızdaki banka geçip,onun tam karşımda oturup durması ne anlama geliyoo ?

• iki ihtimal saydım işte seninki ikinci ihtimal o zaman

• O erkeğin iyi bir adam olmayışı doğal olarakta arkadaşlarının da iyi bir dost olmadığı anlamına ggelir

0|0
    0|0
  • Dikkatli ol bacım aman ha. Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Resimdeki kiz siz misiniz?

0|0
    0|0
  • seni çok iyi anlatmş : )

0|0
    0|0
    • Beni derken ? :D

• Peki sana bişey sorucam ,bu kişinin nedense her seferinde ben bankta otururken benim tam karşımdaki banka karşı karşıya gelicek şekilde oturmasının sebebi ne ? :D

• ya yazıyo ya da kesiyo : ) : )

• seni zikmeye meyletmiş:)

0|0
    0|0
  • hakkında birşeyler biliyorsa bakabilirler

0|0
    0|0
    • Hakkımda çıkan bişey yok ama bende anlamadım gitti :D

• tanımıyorsa sevglin degilse hepsi sana yazılıyor.:) ya da kıyafetin cekici :)

• peki arkadaşları sen geçerken oooooooooooooo falan da yapıyor mu

0|0
    0|0
    • Bazen o çocuğun ismini yüksek sesle söylüyolar sonrada çocuk bişeyle diyo onlara "valla öldürürüm seni " falan diyo sonra :D

• Ahahahha öyle bir kşiliğim yok malesef ;)

• latife ediyorum canımmmm hayırlısı olsun ama balgam fikrinde ısrarcıyım :)

Kızlar Ne Diyor 5

• walla canım bazende hiç bır anlama gelmıyor bana bakan ve arkadaşı tarafından süreklı erkek arkadaşın var mı dediğim çocuk , gitti sevgilisi olan en yakın kız arkadaşıma sapıkça açıldı yani herzaman bir anlama gelmeye bilir.

0|0
    0|0
  • senn hakkında bişi anlatmıştır

0|0
    0|0
  • Sana gönlü kaymış ^_^

0|0
    0|0
    • Çocuğun mu yoksa arkadaşlarının mı ? :D

• Seni izlemekten keyif alyorm diyo :D

• Hımm peki. :D

• Çocuk hoşlandığını söylemiş olabilir .

0|0
    0|0
  • Tuhaf bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...