Teknik servis IMEI sorunu

Telefonumu servise yollamıştım.

Ana kart ve mekanik parça değişimi oldu içini yenilemişler ama IMEI numarası da değişmiş eski IMEI numarası için YASAL TAKIP mesaj yolladı eski IMEI numarasına kayıtlı telefon bir hafta içinde kapatılacakmış bu kapatma sorunu yeni IMEI numaram olduğu halde bana sorun çıkartır mı ?

Not:

Samsung

Başarı

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bn turkcell iletişim merkezinde yöneticiyim

eğer telefon orjinalse mekanik parçalar değiştikten sonra neden imei değişio?

eğer çin malı filansa sana kıyak yapmış olabilirler arada tazelemek iyidir

senin şuan kullandığın imei ile mesajla gelen imei tutmuyosa kapanma ihtimali yoktur.

0|0
    0|0
    • Başarı çin malı mı satıyor ?

Faturada ki IMEI ile şu an telefondaki farklı mesajda bana gelen IMEI faturamda yazan oluyor.

• Faturaya yazmışlar zaten IMEI değişti diye ana kart değişti diyorum cihaz full yenilendi ama eski IMEI başıma dert olur mu asıl mesele o ?

• olmaz olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• Hemde derhal, telefonunuzu verdiginiz servise gidin ve durumunuz anlatin...Gelen mesajdan da bahsedin...:(( Tabii basiniz derde gireblir, izde bunu fark ettiginiz icin, bu soruyu sorma geregi duymussunuz zaten...:) IMEA numarasi dediginiz sey nedir/ Ve ozeeligi ne? Hicbir fikrim yok! Ama servisin kendisi karar veripte boyle bir seyi degistrimeye hakki var mi? Esas servise gidip de sormaniz gereken bu bence :)

0|0
    0|0
    • Yeni IMEI numaramı doğruladım sorunsuz eskisiydi mesajla gelen anakart değişimiyle alakalıydı bence.

Erkekler Ne Diyor 1

• mesajın geldği telefonun Ime nosu gelen mesajla tutmuyorsa korkma o daha önce kartını taktgın telin IME nosudur ama tutuyor diyorsan durum kötü:(

0|0
    0|0
    • Hayır mesajla gelen IMEI telefonumun eskisi.

• ozaman dogru servise :)))

• Konuyu anlamadın bence.

Yükleniyor...