Büyük derbi başlıyor aziz mi ünalmı:)

Tamam dikkatleri üstüme çektiğim üzere artık konuya döne biliriz:)

bu kedi öldürme olayları arttı ve benim önümde bagdat caddesinde de gecen siyah bir corvet kasten köpeği ezdi ve kactı ışıklara yaklaştığımda aynı corvettin içindeki adamın kanlar içinde yerde olduğunu ve corvetinde otobusun altına girdiğini gördüm ama zavallı köpeği nasıl ezdi şerefsiz siz böyle olayla karşılaştınızmı tepkiniz ne oldu ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir, allahtan karsilasmadim.;(( Tabii carplimis bir kedi, kedi yavrusu, kus, tilki gibi bazi hayvanlari oluleriyle karsilastim, ;) Ne yazik ki, kizim 9 yaslarindayken babmalrin yazliginda cesme'deyken her yaz geldigimiz gibi, hemde sokagimizdaki, besleyip yemek verdigimiz bir kedi yavrusuna hizla gemen bir (hayvanin) arabanin carptigina sahit olmustu...:( Bu onun cok fazla etlilemi ve uzmustu..:(( bir tarvma gibi, cunku ailee hayvanalri cok severiz.:)) O siralarda evimizde kizim cok istedigi icin aldigimiz Hamster'imiz vardi... Ve hatta dukkan sahibi bilemden bize erke degilde disi bir hamster sattigindan, ve hamile bir hayvani, hamsterimiz yavrulamis, ve biz onlarin yavrularini dahi buyutmustuk...:)) Dedigim gibi, hayvan sevgisi, cins ve ozellik ayirmaz.:) Varsa vardir, yoksa da merhametsiz, acimasiz, vicdansiz bir hayvan oup cikmissinizdir, kendiniz zaten...:) simid bu mesaji kendi uzerine alinip cevap, yorum yazan pek cok kisi olacagina inaniyorum.:(( HIC UMURUMDA DEGIL DUSUNCEM DEGISMIYECEK ayni kalacak, hayvani seven, dogayida insani da sever cunku...:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ünalı boğasım var .//

0|1
    0|0
  • Bana Ünal demeyin onun yüzünden gs batacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...