Sizce En Zevkli Meslek Hangisi? (Yetenek Meslekleri Hariç : Futbol,Şarkıcılık,Boxörlük gibi)

Sizce En Zevkli Meslek Hangisi? (Yetenek Meslekleri Hariç : Futbol,Şarkıcılık,Boxörlük gibi) Sıkılmadan Yapılacak en güzel meslek hangisi sizce?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Okul Okuyarak Yapılan hiç bir meslek zevkli değildir. Futbolculuk zevklidir yetenek. Yamaç Paraşütü Hocalıgı Yetenek Hep bu tarz şeyler zevklidir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ev hanımlığı istediğin saatte yat istediğin saatte kalk canın isteğine göre temizlik yap insanlara mecbur kalmadan işlerini kendin yap donlarına kadar ütüle heryer hicyen koksun en en önemlisi her sabah ''işe gitme mecburiyetinin olmaması'' parada kocadan :)))

1|0
    0|0
  • her mesleğin kendine göre yetenekleri vardır. Ama sana tavsiyem oyunculuk. bence oyunculuk için yeteneğe gerek yok . ihtiyacın olan tek şey özgüven ve utangaçlığı atmak. Yani sonuçta hepimizi her gün farklı bir kişiyi oynuyoruz. Eğer söylediğin yalanlara insanları inandırabiliyorsan en eğlencelisi oyunculuk. Dediğim gibi; özgüven ve girişimcilik ruhu yeterli...

0|0
    0|0
    • Ben özgüvenli biri değilim bana göre değil :D

• sen bilirsin ama bence dünyanın en eğlenceli mesleği...

ve özgüven kolayca kazanılabilir... sadede sahneye birkaç kez çıkman yeterli...

• Sanat Tarihçiliği, ülke ülke şehir şehir gezip hem tarih hem sosyoloji hem arkeoloji hem sanat bir arada harika bir kültürel birikim. Dünyadaki herşeye tamamen farklı bakmanı sağlayan yegane bir meslek.

0|0
    0|0
  • en zevkli meslek oyunculuk

0|0
    0|0
    • Aygül hanim sizi tanimak istiyorum pişman olmayacaksiniz

• Oyunculuk

1|0
    0|0
  • muhasebecilik hiç zevkli değil onu biliyorum:)bnce aşcılık güzel gastronomi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • şarkıcılık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu meslek fena degil link

0|0
    0|0
  • Gurmelık otur ye yorum yap parayı al :D

1|0
    0|0
    • O zevkliden çok oturdugun yerden para kazanmanın en rahat yolu :D

• tiyatro ve oyunculuk ve öğretmenlik. :)) veya radyo programcılğı.

0|0
    0|0
  • turizm diyebilirim ama her ne kadar eğlenip hayatını yaşasanda sıkıntıları daha ağır basıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...