Kutlu doğum için gül arıyorum,nereden temin edebilirim ?

Fakat yurtdışında olacağım o sürede Allah nasip ederse. Şu anda Türkiyedeyim ve oraya gittiğimde okulumda kutulu doğum adına gül dağıtmak istiyorum. Nasıl temin ederim ? hangi kurumdan vs. malum öğrenciyiz bütçe belli.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Suan burada da sitede, yan tarafta reklamini gordgugunuz, Cicek Sepeti bir ornek olabilir, size...Ya sitesine tiklayip yada, tlf nosuna ulasip, bir fiyat alabilirsiniz...Yurt disinda, bu tip ozel gunlere mahsus, ve siz miktari belirtince, verilen ozel fiyatlar olabilir, Yani bunu yurt dsindan temin etmeniz bekide size cok daha ucuza gelecektir.Topluca bir fiyat alacaginiz, icin ;) Cunku bana biraz manttiksiz geliyor, sua burada olup, ama tekrara yurt disina donecek olup, ve oradak okulunuzda bur gulleri dagitmka icin burada cicek fiyati almaniz...:( Ama tabii, bunu daha once yaptiniz mi? bilmiyorum... Eger bu sekilde daha uygun br fiyata geliyorsa bilemem...:)

0|0
    0|0
    • Gülüm ben ne diyorum sen ne diyorsun. Bana çok fazla gül lazım ve öğrenciyim bunu karşılayacak gücüm yok,hibem var o da ancak bana yetiyor. Az buz olsa sayısı alırım da şimdi okulun önünde dağıtacağız. Ben hayır kurumu tarzında bir yer istemiştim. Konu satın olmak olsa zaten ordan alırım buradan değil.

• Uzgunum, sadece yardim etmek istemistim. Ne sordugunuzu anlayamamisim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...