Terazi burcu ama utangaç,ne kadar komik dimi -_-

terazi burcu olanlardan yardım istiyorum azcık :) şimdi bu beyefendi ile her gün karşılaşıyoruz,her gün aynı ortamdayız ve selam,nasılsından öteye geçmeyen konuşmalarımız oluyor her gün,ama facebookda durmadan bir şeyleri bahane edip mesaj atıyor,hep bir şeyler soruyor ama soruları o kadar saçmaki,benim dışımda bunu öğrene bileceği en az 30kişi varken bile bana soruyor,bir de şikayet ediyor hep ben mesaj atıyorum,hiç sen yazmıyorsun diye,bende aynı ortamda olduğumuzda fazla konuşmadığın için facebookda yazıp rahatsız etmek istemedim dedim,o da ben çekingen biriyim,karşılaştığımız zaman konuşamıyorum,hep konu açıp bir şeyler sormak istiyorum ama olmuyor dedi.ben normalde konuşunca utandığının farkına varıyorum zaten,eli ayağına dolaşıyor,yüzü kızarıyor,gözümün içine bakamıyor,ama sorun şu ki utangaç insanlar her kese karşı utangaç olur dimi niye bütün arkadaşlarına şakalar yapıp uzun uzun muhabbet ediyorda bana geldiğinde böyle farklı?açıkcası acaba konuşamamsının sebebi başka da bana mı böyle söylüyor diye düşünüyorum,sizce utangaç biri facede böyle rahat rahat konuşa bilirmi?arkadaşlarına karşıda aynı tutumu sergilememesi yalan söylediğini gösterir mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bence senden hoşlanıyor olabilir,çünkü anlaşılan sadece senden çekiniyor :) face tede yüz yüze olmadığınızdan rahat konuşuyordur. eğer gerçekten utangaçsa yükseleni,ay burcu filan farklıdır diye düşünüyorum.senin burcun ne?

1|0
    0|0
    • benim burcum aslan ama yükselenim yengeç,yani aslanın su grubuyla bir az hafifletilmiş haliyim ben :))

• aslanlar genelde kendilerini beğenirmiş ama ben burcumun özelliklerini taşımıyorum galiba,güzel bakan güzel görür teşekkür ederim utandırdınız :)

• rica ederim:) isterseniz ay burcunuza bakabilirim doğum tarihi ve yılınızı verirseniz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence de boş değil sana karşı bir tek senden utanıyor demek ki farklısın sen değil mi ? 30 kişi varken dediğin gibi hep sana soruyor falan konuşmak istiyor yani.

0|0
    0|0
    • yani yalan söylemiyor gerçekten utanıyor diyosunuz :) teşekkürler cevapladığınız için,bir erkeğin bakış açısı farklı demekki olaya :)

• Yes yalan söylemesi için bir sebep göremedim. mutluluklar dilerim.

• seni seviyor :)

0|0
    0|0
    • nasıl böyle bir kanıya vardınız?

• emin olun o kişinin siz olma şansı sıfır :)

• bende öyle düşünmüştüm. çünkü bu sıralar kimseye yazmıyorum. yazık çocuga bir şans ver. ne bileyim sevgili olalım felan de. :) yazıktır ya

Kızlar Ne Diyor 2

• Terazi burcu utangaç olmaz.

0|0
    0|0
    • işte bende öyle düşünüyordum ama yukarıda erkekler yalan söylemesi için bir neden yok gerçekten utanıyordur diyor,neye inanacağımı şaşırdım

• Bende terazi burcuyum..erkeklerde durum nasil bilmiyorum tabi ama benimde utangacligim var bazi insanlara karsi ..tel.arayinca kisa kestirip yazmaya basliyorum..daha rahat hissediyorum.

0|0
    0|0
    • Ozellikle bir kisi icin gecerli bu onuda itiraf edeyim.

• ama o böyle değil ki,her kese karşı gayet rahat davranıyor,sorunu benimle

• Iste olay orda kopuyor :)

Yükleniyor...