Sınırsız internete nasıl kavuşacağız?

Biz kendi yaptırdığımız müstakil bahçeli bir eve yeni taşındık. Önceden sınırsız ttnet kullanıyorduk eve bir geldik telefon kutusu gerektiğini öğrendik (ahh ahh bizimkiler de hiç araştırmamışlar ki ) şimdi türk telekoma başvuru yaptık ve 3 ila 6 ay hatta 1 sene kadar bile sonra gelebileceklerini dediler. Zorunlu olarak vınn aldık işin kötü yanı ttnetle 1 yıllık tahattütnamemiz vardı o da yarıda kaldı :/ Ama bu vınnda sadece 6 gb bir aya nasıl ve ne şekilde yeter ki interneti çok kullanıyoruz üstelik video izlemeden de duramıyoruz + hepimizin elinde akıllı telefon var sadece bilgisyardan değil wifi ile onlardan da bağlantı çok kuruyorduk :( Bu kutuyu bekleme süresi anlaşılan epey uzun sürücek bu süreyi kısatlmanın veya fiber internet hattı falan çekiliyomuş galiba onlara başvuru yapıp daha hızlı bir şekilde sınırsız internete kavuşmanın bir yolu yokmudur hiç beklicek miyiz böyle 1 sene :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• vay arkadaş siz zenginsiniz bunu dert etmeyin . alın sınırsız vınn size bir şey olmaz .

0|0
    0|0
    • zengin mengin değiliz bu evi yaptırmak için az sıkışıp borca girmedik değil

• bikaç sene yurtdışında kaldık diyelim şu anda elimizde bulunan imkanlarda tamamen ondan kaynaklı sadece.

• neden türkiye ye geldiniz ki ? veya niye bir kaç sene yurtdışında kaldınız ?

Erkekler Ne Diyor 4

• Şuunu yapabilirsin. Wifi arat etrafta internet görüyorsan git konuş, böyle böyle sınırsız hattı ortak kullanalım mı diye. Kabul ederlerse 1 faturayı sen ödersin bir faturayı karşısı.

0|0
    0|0
  • Gidip konuşsanız belki de süreci hızlandırırlar.

0|0
    0|0
    • zannetmiyorum epey bir insan bu yüzden mahrum kalıyormuş hep :/ İnternette gördüm birisi bunun için kendisini paralamışta anca öyle zarzor gelip 3 ay içinde takmışlar off ki ne off

• Konu komşu yok mu hiç yakınlarda? Onların hattından yararlanabilirsiniz bacım.

• Superonline'ye bakın. Türksat uydu net'e bakın. Kimse ilgilenmiyorsa BTK'ya şikayet edin. Yıl olmuş 2014, hala böyle şeylerle uğraşıyoruz. Şu internette biraz araştırma yapın. Candy Crush oynayıp durmayın.

0|0
    0|0
    • Benim de sinirlendiğim nokta o zaten. Candy Crush oynamıyorum şu limiti epey bir fazla olan(!) internetimle internet üzerinden araştırıyorum sürekli. Bir de ülke çok ilerideymiş yurt dışında da kaldım telefonlarda bile internet sınırı diye bişey yok hepsi limitsiz bir burada böyle. Türk Telekom da epey büyük bir kurum onbinlerce çalışanı var neymiş sırayla gidip evlere abonelik veriyolarmış alttarafı kutu takmıyor sanki mübarekler gidip 12 saatlik riskli bir ameliyata gidiyolar.

• link Buraya şikayet et. Belki işe yarar.

• bnce cep telefonunu modem olarak kullan:)

0|0
    0|0
    • telefonların da internetleri hep sınırlı ve de çok pahalı bir avea var 4 gb 20 lira ona da numara taşınır mı emin değilim :/

• sınırsız olanlrda var araştır biraz

Kızlar Ne Diyor 1

• vınn olabılır.bı arastır bence.

0|0
    0|0
    • Zaten mecburi olarak vınn aldık ama işte 6 gb neyimize yeticek ki :(

• hakkklısın 6gb nerdeyse yok kadar az ama bıldıgım kadarıyla sınırsız ınternet secenegıde vardı onun.

Yükleniyor...