Ben bir şaka yaptım yapmaz olaydım.Sizinde kötü şakalarınız var mı?

Dün gece teyzemin kızının nikahı vardı. tabi kuzeniz doğal olarak davetliydik,gittim davete daha öncesinden kuzenle şakalaşıyordum işte çok yakınız kardeş gibi büyüdük en son beni gıcık etti bende dedim ki "dediğimi yap yoksa nikahını basarım dedim" :D tabi bu aldırmadı ve dün nikahına geldiğimde tam nikah memuru -"Kimsenin baskısı altında kalmadan derken ben orda atlayıp -durun! siz kardeşsiniz dedim salonda bir sessizlik ve ben sonra güldüm salon ters ters baktı bir taraftan dayım annem babam bir bakış attılar yerin dibine girdim. Neyse ki uzun bir saniyelerden sonra önce nikah memuru kahkaha attı sonra salon. Nikahtan sonra düğüne kolumdan tutup götürdüler gitmek istemedim ne kötü bir şakaydı yapmamalıydım :(( hani fırlamayız ya güya :((( siz böyle oldunuz mu hiç?

1|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir şaka yapmadım da nikah dedin aklıma geldi ablamın nikahında gülme krizine girmiştim:(

0|1
    0|0
    • Ahahah :D bitane daha :D o yüz ifadesi yok mu nikahda pancar gibi yüz :D ben bu şakayı yapınca kuzenimin yüzünü görmeliydin :D heleki damat halen yazarken dayanamıyorum :D ya salondaki yüzlerin ifadesi :D ben kötü oldum ama o ciddilik bir anda nikah memurunun kahkahası ile bozuldu ya o geçiş anı komikti.

• evet :))) en iyi cevap için teşekkür :))

• Rica ederim :))

Kızlar Ne Diyor 13

• Hahahaa :D :D :D Hep bunu yapmak istemişimdir :D :D :D Ama yaptıktan sonra herkes mal mal bakarsa pişman olurdum tabiii :)))

0|1
    0|1
  • şşapşall şeyyy .D

0|1
    0|0
  • çok güzel bir anı olmuş bence böyle düşünme :D

0|1
    0|1
  • Nikah basasım geldi

1|1
    0|1
  • çok güzel ya:D

0|1
    0|1
  • Çok güzel bir anı olmuş bence :D

0|1
    0|1
  • çok güzel olay:)

0|1
    0|1
    • inşallah :(( bunun tek avantajı güzel bir kız kavalyem olurmusun dedi tamam dedim:D onun dışında rezil oldum ya :(((

• Mery1 yazık sana ya çok mu çirkinsin :(((

• Mery1 şaka bir yanada harbi kavalye nedir la kraliyette mi yaşıyoruz :D

• Arada bir kalp ritimlerinin değişmesi lazım hoş bir şaka olmuş ama bir o kadar da tehlikeli :) Bende teyzem hamileyken kuzenimle boş çaydanlık atmıştık üstüne sonra çok pişman olduk korkmuştu hamileydi çünkü kuzenimde bende unutmuştuk o an.O yüzden biraz vicdan azabı korku oldu bizde acaba bişey olur mu diyede çok şükür şimdi iyi çocukta dogdu sağ salim :)

0|0
    0|0
  • Hahahhaaha cok guldum ya:d iyi bir saka olmus bence

0|1
    0|1
  • Oyyyy :( :D :D cesaretine hayranim abi naptin sen ya :D bosver anisi kalir

0|0
    0|0
    • Anısına çocukları olunca o kaseti izlediğinde bana ilerde ne der tahmin bile edemiyorum :D

• hahaha :D :D yazık sanaaa neyse artık olan olmuş yapma bidaha böyle şeyler büyük risk :D

0|0
    0|0
    • Damat efendi biriydi haketti bu şakayı :D adam biraz sert olur ya :D

• ahahahha koptum süper olmuş ama sen bira rezil olmussun tabi :DDD

0|0
    0|0
    • Sorma ya :( benim düğünümde kim bilir ne sürprizler bekliyor :((

• Ben olsam yabanci bir kadin bulurum hamileyim diye getirtirim:)))

• Güzel fikir "evren sen çocuğumuzun babasısın" gibi :(( kötü olur ya :D Allah korusun!

• şaka değil de normal konuşayım dedim

x oğlanın(18 yaşında) babaannesi:''bu aralar bizim oğlanda çok sivilce çıkıyor. çok yumurta yemekten''

ben de ''aa onun sivilce dönemi geçmiştir heralde'' dedim. :( of of kadının yüzüne bakamıyorum. o başka yeri kastediyormuş ben yüzü zannetmiştim

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 13

• damat kalkıp bir bitmediniz a.q diye tokat vurmadımı sana ?

0|4
    0|1
    • damat tırsak ya yemez önümde midilli atı gibi boyu var o kısa değil gerçi ben uzunum

• niye öyle adama kız verdiniz o zaman :D

• kız sevmiş adam iyi sakin biri zaten sevdim adamı sıkıntı yok

• Kanka seninki bildiğin mallık olmuş ahahjsdkhfdj

1|0
    0|1
  • sorun sende değil o şakayı anlamayan ahalide ;)

0|0
    0|0
  • rezil olmak çok kötü bişey ya

0|0
    0|0
  • bu şakanın modası geçeli yıllar oldu hala yapan varmı!

1|0
    0|0
  • Bence yalan söylüyorsun hic inandırıcı gelmedi :D

0|0
    0|1
    • keyfin bilir dostum inan ya da inanma ben dün yaptım bunu :D

• Uyarmışsın en azından , o düşünsün artık ahahjnha :D

0|0
    0|0
  • hahahah :D hay Allah seni ne etmesin şakaya bak

0|0
    0|1
  • Bende universite de sinifta bir kiz arkadas bayilmis etrafı kalabalik açılın ben doktorum dedim herkes dondu kaldi yüzüme baktı bian kiz bile ayilacak sanmıştım :D

0|0
    0|0
  • Bu tip Türk filmleri benim çocukluğumda çok izlenir ve sevilirdi.

0|0
    0|0
    • şaka ilhamım ordan geldi zaten

• Benim sözün yanlış anlaşıldı gibi herhalde,sizin yaptığınız gerçektir ben ona birşey demiyorum,gerçekten bir zamanlar sinemalarda bu tür filmler çoktu,hani cüneyt arkının bir vuruşta 75 kişiyi öldürüp 175 kişiyi yaraladığı dönemler.

• yanlış anlamadım dostum doğru söylüyorsun. ;)

• siz hiç ölen bir meftanın yanına gidip öldünmü gıııı dıyen bırını gordunuzmu pekii:)

0|0
    0|0
  • neyse takma kafaya olan olmuş ama birdaha böyle mallık yapma .. :/ bende yapıyorum arada bir bu gibi salaklıkları sonra pişman oluyorum ... fırlamayız ya güya :D

0|0
    0|1
  • Açık konuşayım damadın yerinde olsaydım imzadan sonra kalemi götüne sokardım :D

2|3
    0|1
    • gizli kullanıcı sen askerde karşıma çıkma kalem nasıl sokuluyor yaşayarak öğrenirsin :D

• bu aşağılayıcı tavrının seni yücelttiğini sanıyorsan yanılıyorsun. ezik.

• çoluğu çocuğu almışlar sana bana artislik yapıyor, sen önce gizli kullanıcılıktan çık ezik diyene bak sen önce düzgün yazmasını konuşmasını öğren karşındakinden saygı görürsün zaten.

Yükleniyor...