Sizce doğru bir şey mi yaptım?

Yaklaşık 1 yıldır aşık olduğum biri var ve o da beni seviyor ama ikimizde cesaretsiziz bunu birbirimize söyleyemiyoruz cuma günü sınıf arkadaşlarımdan biri beni yanına çağırdı ve biliyomusun ben senin sevdiğin çocukla çıkıyorum dedi sonrada şaka yaptığını söyledi ardından onu bende çok beğeniyorum bende hoşlanıyorum sen onu seviyomusun dedi bende evet karşılıklı sen benim onu sevdiğimi nerden biliyosun diye sordum başka sınıftan bir erkek söyledi dedi başka sınıflar nerden biliyo diye sordum bu sefer hiç bir cevap vermedi güldü sadece sonra merak etme kimseye söylemeyiz dedi bir kaç kızla birlikte ben iyice sinirlendim çünkü özel hayatımla ilgili başkalarının konuşması hiç hoşuma gitmiyor ilk kez yaptıkları birşeyde değil dönemin başından beri bana sen onu mu seviyosun o seni mi seviyo çıkıyomusunuz konuşuyomusunuz gibi sorular soruyorlar bende o sinirle gittim aşık olduğum kişi okula gelmediği için en yakın arkadaşıyla konuştum onunla konuşmam gerek dedim konunun ne olduğunu sordu üstü kapalı biraz anlattım bana o böyle şeyleri takmaz ama ben yinede söylerim dedi arkadaşının o cevabınada sinirlendim pazartesi günü konuşacağım aylardan sonra ilk kez bu yüzden çok heyecanlıyım birazda korkuyorum da ne olur bana yardımcı olun ben doğru birşey mi yaptım yoksa yanlış mı? Ayrıca o kızların bana sürekli sevdiğim kişiyle ilgili sorular sormasının sebebini de merak ediyorum lütfen yardımcı olunn

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ayvayı yedin sen

0|0
    0|0
    • Ciddi misin

• Teşekkür ederim bana cesaret verdin sağol :)

• Ne demek efendim. Ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 3

• konuşma bence bu işin içinde bir i*nelik var gibi sen bu işi unut hiç yanaşma bence

0|0
    0|0
  • git konuş en azından durumu netleştirir rahatlarsın

0|0
    0|0
  • İnsanların içten duygularını açmasından,daha güzel ne olabilir.Başkalarının ne yaptığını,ne dediğini boş ver,onlar seni çekemeyen insanlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birilerinin ne dediğini önemsersen yapamazsın hiç bir zaman. o yüzden kimseleri önemseme. dim dik, git konuş, açıl!

0|0
    0|0
Yükleniyor...