Erkek arkadaşıma sürpriz..Yardımlarınıza ihtiyacım var.Bakar mısınız?

Merhaba arkadaşlar.

Erkek arkadaşımı mutlu edecek,farklı,yaratıcı hediye arayışına girdim.Ama tam olarak içime sinen bir şey bulamadım.Yardımcı olabilir misiniz?

Siz olsanız ne yapardınız veya ne yapılmasını isterdiniz?

Teşekkürler:)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Üzerinde emeği geçmiş, saklanabilecek, kalıcı bir hediye olmasını isterim.

Benimle ilgili bir günlük tutsun isterdim. Her buluşmamızın tarihini bir ajandaya yazsın. Yaşadıklarımızı, bana söylemek istedikleri, hakkımda düşündükleri ve birçok şey barınsın içinde. Bir öpücükle bunu bana versin. Ben de altını kapatarak her gün bir satırını okuyayım heyecanla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• erkek arkadaşına farklı ve yaratıcı bir sürpriz yapmak istiyorsun. hmm... ona bir parfüm al en sevdiği rengi biliyorsan o renkte de bir kağıt aynı zamanda kendi en sevdiğin renkte kağıt. bir de o renklerde iki kalem al. onun sevdiği kağıda notunu yaz böyle güzel erkeğe uygun bir hediye kutusuna koy. onun yazmasını istediğin kağıdı katla ve diğer kalemle beraber kutuya yerleştir. kutunun içine de kendi kokunu sık ki kutuyu açığında senin kokunu alsın. bu çok etkiyecici olabilir bilmiyorum yani biri bana yapsa etkilenirim :)

1|0
    0|0
    • Güzeldi.Teşekkürler:)

• Tam olarak ona benzemese de böyle bir şey yapıyorum.Ama ona vermeyi düşünmedim.Evlenince göstermeyi düşünüyordum hatta.

• Valla helal olsun ne diyim:) ben de yazarken her konuşmamız geçiyordu nasıl bir manyak olmuştum her konuştuğumuzu aklımda tutuyordum

• Ufak bir hediyede erkekleri mutlu edebiliyor yani öyle pırlanta filan gibi beklentilerimiz yok:) mesela senin hoşuna giden bir parfümü alıp sevgiline hediye edebilirsin

1|0
    0|0
  • bence giyebileceği bir şey al. ömürlük olur saklarsa

1|0
    0|0
  • güzel orta halli bir saat her zaman iyidirr..

1|0
    0|0
  • eve dansöz gönder:)

0|0
    1|0
  • yat onla yeter

0|0
    1|0
  • takma vajina <3

0|0
    1|1
    • Ne kadar seviyesizsin.

• niye olm onu cok mutlu edicektir bak emin ol her gün mutlu bir sabaha uyanır cocuk espiri yaptıgımımı zannedıyosun

Kızlar Ne Diyor 1

• Ona verebilcegen en guzel hediye onunla kaliteli zaman geçirmen olacaktir :)

0|0
    0|0
    • Elbette öyle ama hediye önerisi de alsaydım :)

• Hediye olarak degil de onunla değişik etkinlikler yapsan mesela onun yapmadigi bir sey yapsaniz beraber buz pateni mesela bowling değişik yerlere götür illeriniz olsun :)

Yükleniyor...