Kim Hangi Sporla Uğraşıyor ?

Arkadaşlar malesef Türkiyede spor bilinci ve spor yapan insan sayısı hiç gelişmiş değil , en çok sevidğimiz spor futbolda bile çok geriyiz şunu merak ettim kimler hangi sporları yapıyor ya da herhangi bir spor yapıyor mu ?

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Fitness başladım

Yüzmeyi beş yaşımdan beri.. ama bu sıralar aksattim

0|1
    0|2
  • plates yapıyorum sadece.

0|1
    0|0
    • Plateste iyidir ama birazda kardio yapmalısın :)

• :)işte yapamıyorum onu .yürüyüş yapınca biliyorum çünkü plates yapamıcam benim bünyeye tek uğraş yetebiliyor :d

• Peki öyleyse Platesle sana mutluluklar :)

• yüzme,voleybol,paten

0|1
    0|0
    • Hangi ara yapıyosun 3 sporu maşallah :) Kaslara fazla yüklenmekten eritme aman diyim :) Sanırım sürekli olarak yapmıyosun kafana estikçe yapıyosun :)

• aynen zaten 8 senedir paten yapıyorum o hobi, yüzme de ara sıra yani kafama estikçe ama voleybola haftada 2-3 kez gidiyorum

• Güzelmiş haftada 3 kez gidiyosan belli bir formun vardır :) TEbrik ederim :) SAbır ve selamet diliyorum umarım daha üsütne düşerek ve daha profesyönelce yaparsın sporunu :)

• voleybol tabikiiiiiiii

0|1
    0|0
    • Gerçekten ciddiye alarak antremanlı bir şekildemi yapıyosun yoksa okula gidince tenefüs aralaırında mı oynuyosun :)

• valla benm bir kum torbam var sinirlenince dalıym spor olur mu :D

• Mükemmel bir spor :) Ama interneten bak yumruk atmayı , boksta adım atmayı filan öğren ki sakatlık çıkmasın haftada 4 gün 45 dkka kum torbasında kardio yapsan hem sen bilinçli bir sporcu olmaya bşalarsın , hem güzel bir fiziğe sahip olursun hemde evlatlarına güzel bir genetik hazırlamış olursun :)

• Bi zamanlar voleybol du :(şu an yok

0|0
    0|0
  • tenis yüzme voleybol plates

0|0
    0|0
    • maşallah :))

• bilmiyeceğim orasını :))

• Allahım Allahım :) Panik olurum :)

Erkekler Ne Diyor 10

• masa tenisi ve savaş sanatları profesyonel olarak..

0|1
    0|1
    • Savaş sanatlarından kastın nedir kardeşim Muai Tai filan mı yoksa başka bişey mi ?

• Bilgi için Teşekkür ederim :)

• Rica ederim hocam..:)

• Boks, vücut gelistirme. Icice zaten. Diger spor türleriyle de -sık olmasa da - ilgileniyorum.

0|1
    0|0
  • yüzme Ve body.

0|1
    0|0
  • futbolla ugrasıorm asktır futbol :)

0|1
    0|0
  • Vücut geliştirme.

0|1
    0|0
    • Sabır ve Selamet diliyorum :)

• Ayıpsın , senin karşında arnold'un türk versiyonu var.

• Yapma yaa :) HAdi bakalım bileğine kuvvet ozman arnoldcum :) Bende Cutler , Jay Cutler :))

• fitness yapıorumm..

0|1
    0|0
  • boks dalgıçlık yaptım

0|1
    0|0
    • Yaptın bıraktın mı sonra :)

• Oww pardon hergün kostuğunu filan başta sölesene hocam :) Öyleyse iyimiş :) Sana başarılar diliyorum :)

• eywallah kardeşim

• Amatör futbolcuyum ama 2 ay sonra bırakıyorum, kariyerime öğretmen olarak devam edeceğim :))

0|0
    0|0
    • Hayırlı olsun hocam , bırakma neden bırakıyosun öğretmen oluyorum diye spor bırakılırmı , öğrencilerinede öğret :)

• Pro BodyBuilding

0|0
    0|0
  • Jigolo jigollukta bir spordur.

0|0
    0|1
Yükleniyor...