Kahvaltim fazla mı rejimde olan biri için?

Kahvaltıda form light kepekli bisküvi 169 cl 1 yeşil Elma ve yarım bardak yağsız süt içtim. Fazla mı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla değil bence az bile o light şey neyyse onu bırak bisküviyle kahvatı olmaz düzgün yiyecekler ye lifli yiyecekler salatalık olur , brokoli olur yulaf ezmesi olur sonra her kahvaltıda bir bayan olarak en az 1 yumurta yemelisinki kasların erimesin diette en büyük yanlış kasları yakmaktır buda proteinsiz beslendiğinde olur , karbonhidratı azalt hiç ekmek yemesende olur ama protein almalısın gerektiği kadar o yüzden bu sabah kahvaltın çok yetersiz .Tuzu ve şekeri kes çıkart hayatından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kahvaltını muhakkak iyi yapmalısın rejim yapıyosan bunu da bilmelisin sabah kahvaltısı metabolizmayı hızlandırır o yüzden kahvaltını iyi yapmalısın ;)

0|0
    0|0
  • sizin gibi salak insanlar fazlamı diye gelip sorar bide ulan salak hiç bişey yememıssınki gun boyu enerjin duser oyle kilomu verilir ya ne angut insanlar var.

0|0
    0|0
  • kahvaltı en önemli öğün, kahvaltıda besleyici şeyler yemen lazım. diğer öğünlerde azaltırsın. akşam en geç 7 den sonra hiç bişey yeme. kahvaltı için bu söylediklerin çok az

0|0
    0|0
  • Eğer çok sağlıklı bir kahvaltı istiyosan Herbalife'la tanış :)

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun bacım. Kesinlikle fazla değil. İnşallah istediğin sonuca varırsın.

0|0
    0|0
  • Senin ki rejim değil ölüm orucu galiba

0|0
    0|0
  • böyle kahvaltımı olur açlıkdan ölürsun kızım zamnında az yeseydın rejım felan klmzdı hasasfasfsd:))

0|0
    0|0
  • ÖLECEKSİNNN

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kahvaltıda 1 adet haslanmıs yumurta yemen lazım.

Hem protein hemde tok tutuyor.

Böyle kahvaltımı olur. Kaslarını harcarsın.

0|0
    0|0
  • fazla değil

0|0
    0|0
  • tüm günde yedigimi bir kahvaltıda yemişsin la :)

0|0
    0|0
  • hiç fazla değil ben diyetteyken sabah hamburger yemiştim dfghgfd

0|0
    0|0
  • Yoo bnce iyi bnde rejim yapcam bna yazsana listeni

0|0
    0|0
Yükleniyor...