Erkekler bir kızdan hoşlandığını nasıl belli eder ?

erkekler bir kızdan hoşandığı zaman nasıl belli eder yani mesela o kızın takıldığı ortamlarda kendini kanıtlamaya filan mı çalışır yoksa en yakın arkadaşına mı baktırır ( bu arada en yakın arkadaşının sevgilisi var ) yoksa kendisi mi sürekli bakar

1|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim gibi soğukkanlıysa anlaman imkansız.Sadece belli etmek isterse anlarsın.Başka yolu yok.Adı üstünde cool erkek :).Benim gibi birine denk geldiysen kolay gelsin.

0|1
    0|0
    • ya aslında dışardan bakıldığında bazen çok cool bazen çok hareketli davranıyo

• İyi şanslar

• sanada :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkek bir kadından hoşlandığı zaman; elini saçına götürür saçını düzeltme ihtiyacı duyar. kravatı varsa kravatını düzeltir. Bunun dışında bir erkek bir kadından hoşlanmışsa bir fırsatını bulur ve ona dokunur. bu yol göstermek için veya başka bişey içinde olabilir. ama sana dokunarak bilinçaltına senle olma isteğini verir. Eğer bir masada oturuyosanız snle konuşurken kollarını bağlamaz açık tutar :)

0|1
    0|0
    • bilgiler için saol kısmet artık :)

• valla şahsen gider sölerim çok hoş güzelsin bunda bişey yok eğer aşk felan durumu da varsa onuda sölerim çekinmem

0|0
    0|0
  • Belli etmez direkt söyler.

(kendi açımdan cevap verdim)

0|0
    0|0
    • sen olsan nasıl yaparsın yani arkadaşını mı gönderirsin kızın yanına konuşsun die ya da sen gider misin konuşabilirmiyiz die ?

• Cevabımdanda anlaşılacağı üzere kendim direkt konuşurum bizde bir laf vardır "el çüküyle gerdeğe girilmez" diye kendi işimi kendim hallederim.

• laf güzelmiş bu arada saol

• ergense saçma sapan hareketler yapabilir. olgunsa vakit geçirmeye çalışır ve fırsat bulduğunda konuyu açar.

0|0
    0|0
    • saçma sapan derken nasıl hareketler yani biraz örnek yazar mısın ?

• gider suratına sölerim adam gibi :D

0|0
    0|0
    • büyük cesaret

• korkacak bir sey yok ki

sonucta oda insan , ıstemesse söyler

bende uzarım bir dahada rahatsız etmem

ama ısterse mutlu ederim onu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...