Şampiyonluk geliyor fenerleri yakın..

galatasarray fenerbahçe derbisi sizce ne olur? ben fenerbahçeliyim ve 2 1 alırız diyorum.. skor tahminlerinizi görelim :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe galatasaraya çakacaktır ama skor ne olur bilmiyorum sadece ezeriz onları taraftarları önünde :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence de asıl Galatasaray 2-1 alır takımım olduğundan iyi bir performans göstermeli yoksa dün yapılan barbekü partisi boşa gider, primlerdi bilmem nelerdi hepsi havada uçuşur ben takımımı ölümüne destekler ölümüne yanında olurum ama bir kısım taraftarı artık bıktı diyebilirim umarım kazanırız

0|1
    0|1
  • fenerbahçe yener en kötü beraberlik

0|1
    0|0
  • 7-0 olsun bizim olsun. Fener agliyarak Kadikoye gider, adimlarini sayariz bizde.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerbahçe bu sezon şampiyon o kesin zaten.

Derbi çok gergin olacak. Saha içinde saha dışında gergin bir ortam olacağı kesin. Fenerbahçe daha baskılı olacak, bizim takım büyük ihtimal hızlı kontra ataklar ile gol bulmaya çalışacaktır.

Skor tahminim yok hiçbir şekilde, 5 üstü de olabilir hiç gol de olmayabilir, Galatasaray için bir kırılma noktası, fenerbahçe için de bir milat gibi bir şey bu maç.

Her şey olabilir.

cut.

0|0
    0|0
    • Fatih terim dönemindeki o üstünlükleri o dönemde kaldı belki yenerler ya da ne bilim berabere de olabilir sonuçta derbi dediğin gibi ama Fenerbahçe yine de avantajlı çünkü mental anlamda sıkıntı çeken Galatasaray biz değiliz

• Form + oturmuş sistem + özgüven + takım ruhu.

Bizdekiler de sadece özgüven var, bu maçta ruhunu da ortaya koyacaktır galatasaray ama bir takım oyunun olmayışı oturmayan bir sistem ve dengesiz form grafiği çok riske sokuyor bizi.

Fatih Terim' den sonra da bu takım başarılı olabilir fakat yönetim süreci iyi yönetemiyor, tercihleri iyi yapamıyor.

• galatasaray maçları bizim için en güzel en zevkli en kolay maçlarımızdan biridir. zaten arenada fenerbahçe kendi evinde gibi oynuyor arenada 2 fener 2 galatasaray galibiyeti var bu maçı çok rahat kazanacağımızdan eminim. fenerbahçe galatasaraya top bile göstermez chelsea nin yaptığı gibi.

0|1
    0|0
  • 1-2 veyahut 1-3 fenerbahçe alır gibime geliyor..

0|1
    0|0
  • 4-0 Galatasaray yener ben Fenerbahçenin Arenada pozisyona girebileceğini sanmıyorum

0|0
    0|2
  • fener alır gibi duruyor

0|1
    0|0
  • Eğer 6 kasımda 6-0 yaptiysak 6 nisandada 6-0 dan aşağısını hakaret sayarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...