Iliskiler hakkındaki düsünceleriniz neler ?

artık cogu insan ilişkilere önceden olduğu gibi ciddi bakmıyor daha iliskileri cok yeni olmasına ragmen hayatımın anlamısın falan filan hallerine girip bir kac ay sonra ayrılıyorlar bir bakıyorsun iki gün sonra baskası oda her seyi oluyor sonra 19 yasındayım suana kadar 2 kisi girdi hayatıma ben kendimi belli etmeme ragmen kısa süre sonra sorunlar yüzünden bitti. Ben insan hayatında son olacak kisiyle yasamalı özel anlarını diye düsünüyorum her sey bir anda olunca o iste bir sıkıntı oldugnu düsünmeye baslarım bazı insanlarda iliskide rahatlar icinden geldigi gibi yasıyorlar bunlara saygım var ama degerler kaybolmuyor mu bu sekilde siz ne düsünüyorsunuz ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen toplumun değer bekçisi misin tabi ki hayır daha çok gençsin bu gereksiz şeylerle kafanı yaracağına yaşayacağın ilişkilerin tadını çıkar zaten evlenince senin istediklerin olacak ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevmek ask artik agizdan agiza dolasir bisey oldu bak butun pop sarkilari bile aşktan bahsediyor sen düşün.Zaten 2 haftalik iliskiler sensiz yasayamamlarla dolu :D cok sahte ve yapmaciklar.Gercek sevgi yok mutabi ki var ama kim bilir kime kaniyordurşu anyada kim gitti diye agliyordurşu an:D

0|0
    0|0
  • boş beleş işler:)

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlişkiler de evet ama daha senin seçiminle orantılıdır bu

0|0
    0|0
  • Şimdiki ilişkimde çok ciddiyim, bundan öncekinde de öyleydim. Kayda değer sadece 2 tane var. Diğerleri fos, eğlence amaçlı. Çok da fifi lan.

0|0
    0|0
    • Ne kadar trajik 2 tane fos oncekiler kayadeger falan insan boyle konusabiliyorsa artik o kalp isin ırıspisi olmustur demektir abi bir insandan hoslanmadikca birlikte olunmamali.

• Hazır olmayan başlamasın. Başlayan da devamını getirmek için çabalasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...