M kilolu deqilim ama daha sıkı istiyorum

Gobek bolqemdem kilo yok ama Sıkı deqil ne qibi eqzersizler onerirsiniz

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• sırt üstü uzanıyosunn ellerını kalcanın altında olcak ayaklarını bırlestırıp ıkısını aynı anda yukarı kaldırıyosun yavas bı sekılde asağı ındırıyosun 3x20 yapıcaksın alt mıde hareketıdır cok kalıtelı bı hareket hergun duzenlı yaparsan 45 gunde disiplinli bir karın göruntusune dogru ılerlemeye baslarsın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • ip atlayabilirsin

1|0
    0|0
  • Duz mekik ve yan mekik cek biraz ip yeter

1|0
    0|0
  • Herkes mekik çek demiş mekik çekmek sıkılaştırır doğru ama tek başına hiç bir işe yaramaz kardio yapman gerekiyo buda nedir koşmak olur , ip atlamak olur ve kardio antremanların haftada 3 gün 30 dkka yapmalısın , haftada 2 günde mekik çekersen gerçekten istedğin sonucu alırsın mekiğide 30 dan 3 set normal mekik ve 30 dan sağa ve sola olmak üzere 2 şer set çekmelisin .

0|0
    0|0
  • yumuşak daha iyi olur ya sıkı kaslı bence güzel değil :). spora git bari düzenli olarak

1|0
    0|0
    • Dusuncene saygilim. Bnce tas qibi daha iyi ama kas baklava degil bayanda itici yorum icin tesekkurler:)

• anladım sadece toparlamak istiyorsun karın bölgesini. taş gibi olsun ama dediğin gibi baklava iğrenç benceee :). en iyisi akşam yemeğini az ye . hamur türünden kaç göbek yapıyo

• :)

• Vucutta kas kütlesini besleyen yiyeyceklere yönelmelisin. Protein ağırlıklı yiyecekler; yumurta, tavuk,peynir, süt v.s. ve ayrıca spor yapmalısın :)

0|0
    0|0
  • sıkılık o kadar iyi birşey degil kadında.zaten balık etli dediklerimiz zayıf ama sıkı olmayan yumusak tarzı bayanlar.

0|0
    0|0
    • Zayifim boyum 1.68 ama daha sert olmasini istiyorum

• Ne ayva gobismi.Dbna gore degil

• Herkesin dusuncesi farkli olabiliyo nse bb

• Çok türde mekik hareketleri var deneyebilirsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fitness öneririm bel bölgesi için.

1|0
    0|0
    • Ebru salli takilcam tesekkurler:))

• Ahah.D tesekkurler:)

• Olmasinzaten kas mas iqrenc kizlarda sıkı olsun yeter

• Şınav çek, mekik çek. Karın kaslarını kuvvetlendirir .

1|0
    0|0
    • Tesekkurler canim:)) denicem.

Yükleniyor...