Sosyal misiniz Yoksa Asosyal misiniz ? : )

Gününüzün Önemli Kısmını Dışarıda Mı Yoksa Evde Mi Geçirirsiniz ? : )

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Is güc dolayisiyla zamanimi disarida gecirebiliyorum,genelde cogunu.

Fakat evi tercih ediyorum...tercih edebilme lüksüne sahip olabildigim zamanlar.

...

0|1
    0|1
  • Hem sosyal hem asosyal..bugun is yok asosyalligin dibini gormeyi dusunuyorum :p

0|0
    0|0
  • Sosyal bir insanım ama bu aralar evdeyim genelde.

0|0
    0|0
  • Gece sabaha kadar netteyim.gündüz öğlene kadar yatıyorum. öğlen çıkıyorum okuldu arkdaşlardı gece oluyo falan. kısır döngü. sen söyle sosyal miyim asosyal miyim :D

0|0
    0|0
  • Yazın öyle bir asosyal oluyorum ki bir ay evden dışarı çıkmadığım olmuştu, o sıcakta hiç çıkasım gelmiyor.

Onun dışında sosyal sayılırım.

0|1
    0|1
  • Bir süredir asosyalim

0|0
    0|0
  • Gündüzleri evdeyimdir, spora gitmem dışı. Akşamları hiç olmam, hep dışarıdayımdır. Asosyallik ile uzaaktan yakından alakam yok.

0|0
    0|0
  • artık gayet bildiğin asosyal oldum çıktım

0|0
    0|0
  • Sosyal

0|0
    0|0
  • ortası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kısaca günümü anlatayım: Sabah 07:50'de dersim başlıyor, 15:10'da dersim bitiyor, ondan sonrada PC'ye oturuyorum ödevdi dersti falan filan zaman geçiyor. Haftasonu dershaneye gidiyorum cts... günleri. Pazar günüde hiç belli olmuyor bakki arkadaşlarım yanıma geliyor bakki ben onların yanına gidiyorum! :) Ama çoğunlukla onlar benim yanıma geliyor! Yani kısacası: Çoğunlukla 2 yerdeyim: 1: Okul, 2: Ev! :D

0|0
    0|1
  • günün önemli kısmı hangisi onu bulamıyorum...

0|0
    0|1
  • asosyalim ben

0|0
    0|1
  • İstediğim zaman sosyal İstediğim zaman asosyalim kafama göre :)

0|0
    0|1
  • Kesinlikle asosyal.

0|0
    0|1
  • hafta da bir gün tatilim var genellikle dışarıdayım işten dolayı hiç sosyal değilim

0|0
    1|1
  • Bu saatte burada olduğuma göre? Tabii ki dışarda.

0|0
    0|3
  • Sanal alemde asosyalim. Gerçekte baya sosyal

0|0
    0|1
  • Yazın Evde. Tatil varsa tatil yaparız. Sıcak ve Arılar beni eve mahkum ediyor.

0|0
    0|1
  • Ağır Asosyal

0|0
    0|1
Yükleniyor...