Off ya fazla mı romantiğim ne? :)

sorum bayanlara . hayatınızın aşkıyla tanışmaya hazırmısınız :) o zaman şu fikrime bakın . yol tarifi soruyorum ilk once. bu baska bi bahaneylede başlayablir tabi yerine gore ..."merhaba x alışveriş merkezine giden dolmuslar nerden geçiyor aceba ?" soruyu cevapladıktan hemen sonra "liseye giden kuzenime konvers alıcamda dogum günü . kızlara hediye begendirmek zordur bilirsin :) sendee tahmin dur tahmin ediyim üniverstede moda tasarımı okuyosun . çok uyumlu giyinmişinde :) bu arada ben x "

bunları mümkun oldgunca seri söylüyorumki siz hemen kaçmadan . rep yapar gibide diil . arada sizin diyaloglarınızda var . ne dersiniz sizce olurmu ? tanışablirmiyiz ?

0|0
135

En İyi Kız Görüşü

• benim gibi insanı tersleyemeyen biriyse mecburen kesin tanışırsınız:S

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• şöyle cevap verirdim.ilk soruna "bilmiyorum" diğerine "kuzenini tanımıyorum nereden bileyim." son olarak da "moda tasarımı okumuyorum ayrıca seni ilgilendirmez" derdim.bu en kibar olanları ve cevap vereceğimi düşünerek söylüyorum ters ters de bakabilirim...

0|0
    0|0
  • bi kere briyle tanşmak için kafanda kurman çok yanlş en azneden bn terch etmezdm sempatik olmaya çalışıo gibisn. bnce braz dha doğal olsan ve herşey doğaçlama gerçekleşse çok dha ii olr:)

0|0
    0|0
  • Daha önce sorulmuş soru bende öyle tanıştım demiştim

0|0
    0|0
  • Off ya fazla mı romantiğim ne :) Başlığından güzel bir şey çıkacak sandım,her kız üzerinde dene denediğin kız ve kabul eden kız sayısını yaz. Merak ettim kaç kişi kabul eder.

0|0
    0|0
  • bence ezberledigin belli olur :D sonucta rezil olursun yani komik olur ama bu seni sempatik de yapabilir yani, denemekte fayda var yinede ;)

0|0
    0|0
  • Bu lafımı "Off ya fazla mı romantiğim ne" cümlene söylüyorum buna kendini beğenmişlik deniyo romantiklik değil biliyosun dmi? Böyle biriyle yolda karşılaşsam "iyi de bunlardan bana der" geçerim.

0|0
    0|0
  • Ben olsam arada bi nefes almayı ögrende gel 'konversi' sonra düşünürüz.

1|1
    0|0
  • ben romantik bir şey göremedim ayrıca bu davranış biçimi çok itici

0|1
    0|0
  • romantik olma.erkek dediğin sert olucak ne romantikliği.

1|0
    0|0
  • heee oluyosun romantiklikten aman seri motora baglamisken dikkat et devreler yanmasin:D

1|0
    0|0
  • Herkese aynı muamele mi?

0|0
    0|0
  • romantizm değil bu bildiğin laubalilik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• mutlaka

0|0
    0|0
  • tabi ki

0|0
    0|0
  • senin romantiklik anlayışını seveyim :)

0|0
    0|0
  • imkansız kardeş çünkü bu yazıdan hiçbişey anlamadım ben bi kızla imkansız başlık ne alaka ?

0|0
    0|0
  • "uf snn be slk : s s" alacağın cevap olacaktır muhtemelen.

Romantiklik bu değil ayrıca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...