Ağladığınızda neden ağladığınız sorulurken, mutluyken neden mutlusun diye sorulmaz ?

Ağladığınızda neden ağladığınız sorulurken ,mutluyken neden mutlusun diye sorulmaz ?

He bu arada sözüm vardı gülden karaböcek dinler misiniz?

link

İyi geceler-Gizli sağada.

link

duman<3

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• konuyu açan diyalektik kavramı jhakında bilgi sahibi olmayabilir ama bu türde düşünürr bence... sorarsa sonucun onu üzeceği kanısı vardır ilk olarak soruma cevaben sanane ile karşılaşmak korkusu içini ürperteceğinden sorrma gerek i kalmaz... hem mutlu olmak bir toplum baskısıdır... eğer iyi bir espri yakaladıysan gülmek için sebeb buldaysan paylaşmalısın manasında soğuk gerçekte varmıdır ? tabiki vardır ... sen hiç soğukta bulundun mu ? aslında soğuk gerçekte yoktur ! fizik kanunlarına göre gerçekte soğuğu bize düşündüren şey ısının yokluğudur ... peki gerçekte karanlık varmıdır ? tabiki vardır :) karanlıkta gerçekte varolmayan bir kavramdır.karanlık aslında ışığın yokluğudur.ışık üzerinde çalışabileceğimiz bir konu ama karanlık değil...kötülük yoktur tıpkı soğuk ve karanlık gibi .tanrı kötülüğü yaratmadı.kötülük sadece bir insanın kalbinde tanrı sevgisi olmadan gerçekleştirdiği şeylerden ibaretti,r. kendi hayatlarımııza yaptığımız şeyin iradesine sahip olan bir tanrı tasavvur edemiyorum...ve ölümden sonraki yaşam aynı şekilde kendi fiziksel ölümünün baki kalacağını düşünen bir derdi de tasavur edemiyorum...Diyalektik kavramı, başlangıçta tartışma sanatı, ya da çelişkili yollardan muhataplarını ikna etme sanatı anlamına gelmektedir.

1|1
    0|0
  • La her şeyi sorgulayalım mı geri zekalı mıyız ? Babam pasta yapmayı nerden öğrendi ?, Senin bir kaşın diğer kaşından uzun mu ? Niye gülüyorsun niye mutlusun ?... Ooo baya mutlusun bunun sebebini öğrenebilir miyim? Diyen var elbette ama insan mutluysa neden sorgulayalım ? Önemli olan mutlu olması nasıl olduğunu bilmek bir şey sağlamaz. Çünkü insanlar en sevdiği şeyleri bile yapsa mutsuzsa mutsuz oluyor. Bu yüzden mutlu olmasına odaklanılmalı nasıl olduğuna değil.

1|0
    0|0
  • sen neden mutlusun? şeklinde sorunca sanki niye mutlusun mutlu olmaman lazım anlamı çıkıyor

sen neden ağlıyorsun diye sorunca da ağlamaman lazım anlamı çıkıyor ondan olabilir yani mutluluk cici,ağlamak kaka:D

2|0
    0|0
  • Fazla soru soru sorulmaması kanaatindeyim.

2|0
    0|0
  • Onu da nerden çıkardın?

Hayırdır ağzın kulaklarına varmış? gibi bir sorumuz var hiç mi duymadın. Bu soruyu hiç soran olmadı mı sana?

Benim en çok karşılaştığım sorulardan birisidir :-)

1|0
    0|0
  • link :)))

evet dinlerim gülden karaböcek bu şarkısını severim link :))

1|0
    0|0
  • Nasılsa ikisine de '' salla ya napcan'' cevabını verdiğim için, sıkıntı olmuyor.

1|0
    0|0
  • Çünkü sevdiğimiz insanların üzgün olmasını istemeyiz ve bunun nedenini sorarız. Üzüntülerini gidermek için. Ama mutlu olduklarında neden mutlusun diye sormayız, çünkü zaten mutlu olmalarını isteriz. Onun için bunun sorgulamasını yapmayız...

2|0
    0|0
  • mutluluğun kimsenin s2nde değildir seni mutluyken ısıramazlar ama mutsuzken aldığın hernefeste çakallar gibi saldırırlar

1|0
    0|0
  • Niye müzik atıyorsun ki dinlemek isteyen zaten açar youtube a yazar istedigini yani ne soruyu okurken bu müzikleri mi dinleyin demek istiyorsun anlamadım ki ya da ergensin

1|0
    0|0
  • Ben de Soruna Soru ile Cevap vermek istedim. Evlenirken 2 Nikah şahidi isteniliyor. Ben boşandım, hiç kimse benden şahit istemedi.

Evlenirken 2 Şahit isteniyor da, boşanırken neden istenmiyor? Bu da ayrı bir soru ve konu.

1|0
    0|0
  • bırak şunu artık her yer duman altı oldu :)

THE END...

1|0
    0|0
  • Peki bu dünyaya mutlu olmak için mi geldik, yoksa üzülmek, ağlamak için mi geldik bacım?

1|0
    0|0
  • Ben iki türlüde soruyorum sormayan varmıydıki?

1|0
    0|0
  • her kızın dinlemeyeceği bir tarz gülden dinlemene sevindim..

2|0
    0|0
  • sormasınlar ıstemez link

1|0
    0|0
  • Ağlamak güçsüz insan görüntüsü verir savunma mekanizması olarak düşünülür onun için

Ama gülüyorsan bırakın gülsün yavşak derler ^^

cayırt

1|0
    0|1
  • Öyle tabi bize iyi gün dostu değil kötü gün dostu lazım şarkı güzel

1|0
    0|0
  • bilmem acaba neden sorulmaz kavanozhatun

1|0
    0|0
  • iyi günde mutlusun derler ama kötü günde neden mutsuzsun demezler.

1|0
    0|0
  • "neden mutlusun?" mu? şey olmadı mı biraz?

1|0
    0|0
  • Hiç düşünmemiştm. Bu arada gülden karaböcek ten ben olmalıydım şarkısını dinlemeni tavsiye ederim :D

1|0
    0|0
  • hergün yeni bir konseptle aramızdasınn

1|0
    0|0
  • sevdiklerimizin mutsuz olmasını istemeyiz ondan sormayız mutlu olduklarında sorun yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Mutluluk sorgulanmaya gelmez.

Ondan belki de ...

1|0
    0|0
  • Mutlulu olan kişi mutluluğunu paylaşmak istemezken, kötü olmasını bekleyenlerde bunu sindiremiyecekleri için sormazlar.

1|0
    0|0
  • Ben sorarım hayırdır keyfin yerinde gibi veya pek neşeli gördüm seni diye.

1|0
    0|0
  • Soruluyor yanılıyorsun :/

1|0
    0|0
  • onuda soruyolar :)

enazından yakın çevrem şş hayır mı aazın kulaklarında bakıyorum felan diye dürtüyolar yani

1|0
    0|0
  • Bana sormaya kalkamıyorlar ben direk anlatıyorum zaten .

1|1
    0|0
  • Yoo sorarlar hep asık suratlı olunca arada dikkat cekiyor soruyorlar

1|0
    0|0
  • Mutlu olduğum insanlarlyım sürekli beraber mutluyuz çünkü sormalarını geretirecek bişey yok .

1|0
    0|0
  • Mutlu olmak için yaşıyoruz çünkü mutlu olmak tabii bişey olduğundan kimse yadırgamaz

1|0
    0|0
  • Ben ikisi de sorulsun istemem millete ne ki

1|0
    0|0
  • Bazen insanlar sebepsiz yere bile mutlu olabilir.

1|0
    0|0
  • hep doğru yerlere parmak basıyorsun yanlış yokmu

1|0
    0|0
  • Bizim millet dramı seviyor

1|0
    0|0
  • hiç düşünmedim inan ..

gizliler sağdan sdfgjj

1|0
    0|0