Aşk ve yalnızlık sizce birbirine ne kadar yakın?

aşkla ilgili yazılan bütün şarkılarda yalnızlık vardır,ayrılık vardır.eninde sonunda ayrılırsın sevdiğinden,zaman ayırmasa bile iki taraf birbirini ne kadar çok istesede bir gün ayrılık ve yalnızlık kaçınılmazdır. o kaçınılmaz şey de ölümdür.ayrılıktan sonra yalnızlık kalır geriye,ayrılıktan sonra hala seviyorsan o aşktır,yalnızlık kaçınılmaz...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya varsa "aşk" dedikleri kafir;

Vallahi soğuk gelmezdi kabir.

Ne varsa ayrılıklara dair,

Çekinme! durma yaz sen de; şair...!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin bakış açın neyse oda aşktır bence

0|0
    0|0
  • 1 adım yetiyor :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim hikayelerimi çalma genç! Onlar sadece bana özgü ve öyle olmaya devam edecek. Şu İstanbul'un iki boğazı nasıl birleşmiyorsa biz de birleşmeyeceğiz o malum kişiyle. Ama onu hala sevmeye devam edeceğim. Sen de malum kişi kimse unutmaya çalış. Unutamıyorsan Zeki Müren - Sorma Ne Haldeyim'i dinle iyi gelir sadece. Yanına bir de rakı aç 35'lik. Acılı ezme, şakşuka ve haydari ile de takviye et kafidir. Zeki Müren'den vazgeçme ara ara da Yıldırım Gürses ve Emel Sayınla da flört edebilirsin.

0|0
    0|0
    • hocam durumumuz aynı :) yemin ettim anlatmaya yazmaya devam edeceğim şiirlerimle şarkılarımla,anlamasa da anlatacağım..

• aynı şeyi yaşamışız dostum,benimde hep şüphelerim oldu onunla ilgili,ama bir gün birşey yaptım yakaladım yalanını,üstelik en yakın arkadaşı da söyledi benimle görüşürken başka biriyle görüşüyormuş,ama hiç bir zaman itiraf edemedi bunu..ama ben ne olursa olsun affettiğimi söyledim ayrıldıktan sonra

• Çok yakın la anında bitebilir aşkınız :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...