Bayanlar baylar cevaplarınızı merak ediyorum

hoşlandığım kişi facebookumda ekli,ondan hoşlandığımıda biliyor,çokça olmasada arada sırda kızların fotolarını beğeniyor ve bu duruma ben çok bozuluyorum,benimle ilgileniyor olsa kızların fotograflarını beğenmez diyorum yanlışmı düşünüyorum sizce?yoksa benmi abartıyorum normal birşeymi bu?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• normal bir şey.. belki o senin ondan hoşlandığını bilmiyor... en doğal hakkı .. kimse bir şey diyemez buna..

sen onunla çıksaydın sevgili olsaydın ozm sen haklısın derdim

0|0
    0|0
    • yok ondan hoşlandığımı biliyor,aramızda birşeyler belki olur diyordumda şimdi arada kızların fotosunu begendiğini görünce acaba beni takmıyormu diyorum,çok beğenmiyor ama aradada olsa begeniyor yani

• beğensin..erkek dediğin böyle olur

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu nasil zihniyet nolucak 2-3 fotodan sevgilim var bende begeniyorum nolucak arkadasim begeniyorum iste

0|0
    0|0
    • bana abazalık gibi geliyor,ne o ya

• Abazalik oyle olmaz ya yani bana gore 9-10 senelik arkadaslrimda var onlardami abazalik kardesimdedigim insanlar onlar gider elmi imzuna falanda atarim ama sevgilim kiskaniyor iste onu

• bence sen abartıyorsun. ondan hoşlandığını biliyor mu? platonik olunca kararsızlık başlar ve devamında ikinizden en az biri başka biriyle sevgili olur

0|0
    0|0
    • ewt biliyor,arada biraz sogukluk vardı şimdi ben mesaj atmaya filan başladım,aramızda bişi yok henüz ama ii gidiyor gibi düşünüyordum ki bir baktım kızın fotografını begenmiş deli oldum

• yani kızların fotografonı beğenmesi beni takmaması anlamınamı gel,yor

• yaş aralığınız aynı ise durumun anlamından bir haber olma ihtimali yüksek. bu tür konularda erkekler belirsizlik yaşadığında cesaretsizleşip geri adım atabilir. kendi aklınca gurur yapıyor ego yapıyor

• milletin manitası varken başkalarının fotoğrafını beğeniyor. bu konuyu kafana takma.

0|0
    0|0
  • yanlış benm arkadaşım var beğeniyo manitasıda var sorun yok yani olgunluk sanırım :D

0|0
    0|0
  • seni gıcık etmek içinde yapıyor olabilir senden ilgi gelmeyince..

0|0
    0|0
    • tam tersi ben şu sıralar baya ilgileniyorum

• ben kıskandıgımı belli etmiyorum,etmemmi gerekir sence bu onu havaya sokar ve daha cok kısknadırır diyorm

• vallaa bence de çok belli etme ama azcık sende ilgi gösterdiğin belli et yeter ona fazla kaldırma bir tarafını ama :D

• evet yanlis dusunuyorsun bence

0|0
    0|0
  • Aranızda bişeyler olabilmesi için senin bişeyler yapman gerekiyor sanırım

0|0
    0|0
    • ne gibi?

• Sen adım at onun sana karşı bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ama sen bir bayansın eğer ilgisi yoksa bile onda ilgi uyandırabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kıskandırmaya çalışıyor olabilir. Kimi erkek ve bayan kıskanılmaktan çok keyif alır.

Onu soru yağmuruna tutmanız, kıskandığınızı ona göstermeniz onun hoşuna gideceği için yapıyordur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun. Harekete geçmeden de emin olamazsın

0|0
    0|0
    • hareketten kastın nedir?

• yokluyorum şuanda:)ya ben buna hoşlandıgımı gecen sene söyledim aramızda bişi olmadı,bir iki ay önce bunun dogum gunuydu mesaj beklemiş benden atmadım,gecenlerde attım nslsn diye bana cok soguk konustu,bildiğin trip attı,sonra biraz yumusadı gibi,baktım mesaj filan bekliyor ii konusuyor gun gectikçe umutlandım bende ama işte kızların ara ara fotolarını begenmesi sıkıyor canımı anlayamadım:(

• Ay boşver sen bunu bundan hayır gelmez :(

• sizin hoşlandığınızı bilmesine rağmen karşılık vermiyorsa ki bu bir erkekse sizden hoşlanmıyordur. Başkalarının fotolarını beğeniyor çünkü o kızlar ilgisini çekiyor. Mümkün olduğunca çabuk onu unutmaya bakın. Belki bu söylediklerim canınızı yakacak bunun içinde özür dilerim ama emin olun bunu ne kadar çabuk kabullenirseniz o kadar çabuk kendinize gelirsiniz.

1|0
    0|0
    • ya karşılık verecek gibi bir hali var ama bir kaç kere kızların fotolarını begendiğini gördüm ve bozuldum,yani benimle b,rşey düşünüyorsa yapmamalı bunu demekki bana deger vermiyor dedim

• ya bence eğer varsa bna karşı hisleri,aklında soru işaretleri var emin değil bazı şeylerden,yada tamamen cepte bulunsun diyor bilmiyorum

• kendinden pay biç sen seviyorsun onu aklında soru işaretleri varsa da o senin sevgini biliyor değil mi ki sen bir kız olduğun halde. Ki sevgide emin olunmayacak ne vardır ki seviyorsan seviyorsundur hayatın anlamı o kişidir. sevmiyorsan da sevmiyorsundur. Çok iyi düşünün onunla konuştuklarınızı, verdiği tepkileri, size davranışlarını. Kalbinizin aklınızın önüne geçip gerçekleri görmenize engel olmasına izin vermeyin.

Yükleniyor...