Çirkin misiniz ? tipsiz misiniz ? bir kez daha düşünün..

link

video yu izledikten sonra

bizim neler gördüğümüz önemli değil, önemli olan başkasının gözünden görmek. her zaman hayıflanırız şuram böyle buram öyle olsa diye ama gerçekler öyle değil. peki ya sizce ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vucut elbet bırgun cokecek, Eller burusacak dudaklar ucacak, gozler yamulacak sozler kalacak, Amma daim olan sevgı dolu etrafına mutluluklar saçacak bır kalptir. Bu Videoyu önceden de ızlemıs hayran kalmıstım. Başarılı ve mukemmel bir iş çıkarılmıs, anlayana da guzel mesajlar ıcerıyor. İnsanlıgı iki üç boyaya hapsedıp, Akıllı ve ıyı ınsanlar varken sadece jelatını ıyı olanı secmek haksızlık olur. Cahil ve dünyalar güzeli bir kız ıle evlenecegıme, engelli ama kalbı tertemız bır kıza razı gelırım

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok çok hoş bir çalışma olmuş.

0|1
    0|0
  • anlamlı bir çalışma gerçekten.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tipsizim,kızım biri bana böyle demişti.Sonra beni tekrar facede falan eledi özür diledi,arkadaşıma benden hşlanıyorsa açıkça söylesin diyor.Ben de tipsiz lafından sonra ne söylyeyim demek ki beni tipsiz örmüş,ama niye sonra peşimden koştu ki ?

0|1
    0|0
  • boşver çirkin kızlarda var bizde hep güzel arasak onlar napsın sonra lezbiyen oluyorlar bizde onlara bakarız :D

0|0
    1|2
  • Erkeklerden ve teyzelerden yakışıklılığım konusunda çok iltifat alırım ama henüz bir kız bana ilan-ı aşk etmedi. Bazen söylenenler de yanıltıcı olabiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...