Bir filozof olarak yeni felsefi bir doktrine ihtiyacım var.

Ne yapmalı, ne etmeli? Nerden peyda etmeli bu doktrini? Sinirlerim çok bozuk. İki gün içinde yeni felsefi bir ekol oluşturmazsam ya intihar ederim ya da böbreklerimi satarım. Neden böbreklerini satıyorsun diye sorma! Bunun cevabının mutlak olmayıp göreceli olduğunu biliyorsun. Sonuçta böbreklerim olmazsa da intihar etmiş olacağım. Filozoftan az kullanılmış böbrek, ne olacak? İki gün içinde yeni felsefi bir ekol geliştirip, kitap haline getirip yayınlamaz ve her iki yeşil ceketli, kemik gözlüklü insandan birinin başucu kaynağı olmazsam patronum işten atacak beni. Lütfen yardım edin. Düğün leblebisi yiyip intihar etmeyi düşünüyorum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• İnsan dikimi yerine

yırtık çorap dikimini ele alırsak güzel doktrin olacaktır

0|0
    0|0
    • Bu felsefi ekolden ''insan dikilmez, çorap dikilir'' şeklinde mi bir kanıya ulaşmalı yoksa ''insan dikilir, çorap da dikilir, bu durumda insan çoraptır'' şeklinde bir önermeye mi ulaşmalı?

• İNsan dikilsede tutmaz ''

• Dikildiği yere bağlı gerçi ama olabilir. Bir de bunun Latincesini uydurmak lazım, ''laissez faire laissez passer'' gibi sansasyonel olmalı.

Kızlar Ne Diyor 1

• sonra da neden felsefe sevmiyosun diyolar. neyse, ben de aslında yoğum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mevcutlardan haberimiz var da mevcut olmayanlar üzerine düşünelim...

Isıt sat bir tanesini çoğu meslektaşın öyle yapmıştır zaten.

Güzel eklemeler ile bir kaç tezatlık ekle ve üzerine esinlendiğin akıma b.k at tamamdır.

0|0
    0|0
  • Ekol geliştirmenin ve bu ekolün kitap haline gelmesi yeşil ceketli ve kemik gözlülere ulaşması ardından onların bunu okuyup başucu kaynağı olmasının iki gün içerisinde nasıl gerçekleştirileceği hakkında leblebi yerken sürdürülebilir iş hayatının olumsuz yönleri...

0|0
    0|0
Yükleniyor...