Güzel kadınların/kızların kaderi neden güzel olmaz kiii??

güzel kadınların/kızların kaderinin güzel olmaması tesadüf mü sizce. yani bazen çevreme bakıyorum en çirkin sümüklü kızlar yakışıklı erkeklerle birlikte. ama güzellerde o şans ne gezer. tabi istisna olan varsa bilemem.sizin görüşleriniz neler?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kızmak yok...

Güzel hatunları aptallaştırmak bir erkek meziyetidir.

Bu algıyı oluşturuyoruz.

Ciddiyim.

0|0
    0|0
    • peki ya bir kadın güzel ve aynı zamanda akıllıysa? yani erkeklerin oyunlarıyla aptallaşmıyosa?

• Onun imkanı yok ki.

Karnımdan konuşmam bak net ifade ediyorum.

Aptallaştırmak için kullanılan silahlar kadınların karşı koyabilecekleri silahlar değil.

Erkek israilse kadın filistin gibi.

Silahlar; Aşk, ilgi, istediği şeylerin gerçekleşmesi, güzel pembe hayaller, sözler, yeminler, her türlü gönül oyunları, vicdanını sızlatacak hal ve hareketler.

Güzel olanı elde etmek isteyen çoktur o nedenle kıyasıya bir rekabet vardır gizliden.

Demedi deme.

Erkekler Ne Diyor 11

• Senin o sümüklü dediğin kızların bir yerleri kalkmamışta ondan. Malesefki güzel ülkemin atarlı ve bir o kadar tripci güzelleri hiçbirşeyi beğenmiyorlar. suç aslında erkeklerde yüz vermicen bak nasıl geliyorlar ama ne yapalım abazan çok ülkede. Peh güzel ama karekter sıfır çogunun

0|0
    0|0
  • güzelliğinize güvenerek hep daha iyisini istediğiniz için çirkin dediklerinse yuva kurayım yeter der

0|0
    0|0
  • Güzel kız iyi kötü herkesi çeker. Ancak çirkin kız sadece onda güzelliği göreni çeker. (Şiir gibi laf ettirdiniz bana akşam akşam)

0|0
    0|0
  • güzeller zibidileri tercih ederse olacağı bu. güzelliğini iyi değerlendiremiyorsa sonuçlara katlanacak

0|0
    0|0
  • kız deme öyle hemcinslerin için .

THE END...

0|0
    0|0
  • O güzeller efendi çocukları değil de serseriler tercih ettiğinden dolayıdır.

0|0
    0|0
  • Her şeyin bir bedeli var...

0|0
    0|0
  • bence tesadüf

0|0
    0|0
  • senin için kaderin güzelligi yakışıklı erkekten mi geçiyo ?

0|0
    0|0
  • beynen güzel olamadıkları için olabilir.

0|0
    0|0
  • güzel kızlar kendilerini basit gösteren bir gıyım tarzı yapıyorlar..ve cevresini erkek sarıyor heleki o erkekler iltifatlar edince ister istemez etkileniyor..ama türkiyede aslında güzel kız pek yok..her zayıf ince belli güzelim diye geziniyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzellik ve yaksıklılık de sanki calısılarak kazanılan bir seymis gibi konusmayın.Senin ne gordugunun ne onemi var ki?O mutlu ki yanındakiyle belki de tipine bakmıyor

0|0
    0|0
  • Bahtsızım hiç tatmin olmadım hayatımda ki aşklardan mesela :(

0|0
    0|0
  • Haklsn cidden o yuzden ne diyoruz. Allahm çirkin kaderi ver :)

0|0
    0|0
  • Bende diyordum bu kadersizlik niye asdasdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...