Egzema Hakkında... [Nah Kısa]

Selam arkadaşlar benim yüzümde egzema çıktı hastaneye iki doktora gittim verdiği ilaçlar geçiçi çözüm oldu bana.. mesleğim kaynakcılık kaynağın ısısından dolayı egzamanın azdıgını düşünüyorum bu yüzden soğuk duş alıyorum doktororumun verdiği ilaçları düzenli kullanıyorum ve hala geçmedi internetten araştırdım dut kurusunun iyi geldiği yazıyordu aktardan aldım ve uyguladım yine geçmedi... hani çok belli olmuyor yüzümde ama şişkinlikler ve soyulmuş gibi ince ince döküntüsü ve kaşıntısı canını sıkıyor insanın neler yapabileceğim hakkında fikri olan ve bunu atlatmış olan arkadaşlardan cevab bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Neyin iyi geldiğini bilmiyorum çok geçmiş olsun öncelikle :( Benim gittiğim bir doktor var cilt hastalıklarına bakıyor şubeleri de var derneklerinin egzama rahatsızlığıyla ilgili bitkisel çözümleri mevcut ilgilenirsen yardımcı olurum :)

0|0
    0|0
  • karacigerden kaynaklanan bir rahatlasızlıkmıs stresten dolayıda olabilir benim elimde cıkmıstı kremi kullandım 2 3 gün geçti kullandıgım sıvı sabunedena dolayı olmuş seninki neden oldu blmıyorum geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • El temizleme jeliden olmuş olabilir kaynak işinde oldugumuzdan orda kırmızı renkli bir sıvı var el temizleme diye onla yüzümü yıkamıstım.. elini yıkayan bir arkadaştada cıkmıştı bilmiyorum çeşitli nedenleri olabilir meslek hastalıgıda olabilir. bildiğim tek birşey var sıcaklıgı hissettiği anda çoğalıp kaşınması.. sıcağı çok seviyor :(

• Öyle bir şansım yok kaynakcı benim :( olmazsa tek çare mesleği bırakmak olucak...

• bırakmak degilde ara var bence kırmızı renkli sıvıdan dolayı oluşmustur sürekli ısıdan dolayıda geçmiyordur bilemiyorum yinede

• iyi arastır önce onu söyleyeyim çakır dikeni bitkisini bir araştır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...