Cardoyla nereler erir acaba

Arkadaşlar yürüyüş bandında cardio yaparak sadece bacaklar mı zayıflar yoksa tüm vücut mu bilgi verirseniz sevinirim.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• koşu bandından hemen in ve internette olan 40dklık kardio videoları var haftada 2 kere birazcık ilerledikten sonra 3kere yapmaya başla koşu bandı zaman kaybıdan başka bişi değildir 40dk koşu bandı yaklaşık 600 kalori yakarsın 40 dakikalık karidyo ile 1000 kalori vs bana göre öyle yani hem kardiyo yağ oranınıda hızla düşürür yemene de dikakt et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• KardioVasküler dediğimiz antrenman programı kalp atışlarını hızlandırarak vücudun yağ yakmasını sağlamaktır.Şunu hiçbir zaman unutmamalıyız ki bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur.Eğer vücudun yağ yakarsa tüm vücudundan yakar.İyi sporlar :))

0|0
    0|0
    • iyide direk temas halinde bölge daha çok yakmaz mı yani mekik çekince en çok karındaki yağlar gitmez mi ozaman bir hareketi yapalım tüm bölgedeki yağlar gidio nasılsa...

• tonytr mekik çekmek yağ yakmaz karın bölgesinde abdominal kaslarını sıkılaştırır.Bölgesel kaslanma yapılabilir.Ama bölgesel zayıflama diye birşey yoktur.Örnek vericek olursam en basit haliyle Şınav çekerken gelişen kaslar arkakol ve omuz kaslarıdır ama hareketi yaparken vücudun bir efor sarfeder buda bütün vücudundan dengeli ve eşit miktarda kalori yakmına sebep olduğu için yağ yakım döngüsü böyledir.

• Bir insann yururken bıle 50 küsür kası çalısıyomus bu nedenle sadece bacakların deıl tum vucudunda yag yakımı olur.

0|0
    0|0
  • Kardio ile ancak kasları eritirsin.Hem yağ yakmak hemde kas inşa etmek istiyorsan "Ağırlık çalışması-Ağırlık çalışması-Ağırlık çalışması ve tabikide en önemlisi beslenme

Bak ağğırlık çalışması diyorsam bir bildiğim vardır

0|0
    0|0
  • cardio programını nabızınla oyna sürekli eğim koy sonra yürü sonra bir anda depar at kalp atış ritmini sabit tutma bu şekilde orantılı olarak her yerinden erirsin ayrıca ağırlıkta gir düşük ağırlık ve çok tekrar yap beslenmen de dikkat et

0|0
    0|0
  • tabiki tüm vücut..ama zayıflamak ıçın crdiodan daha etkin bir formül var oda diyet diyet yapmadıktan sonra ne kadar spor yaparsan yap illa diyet illa diyet

0|0
    0|0
  • bi zorla depar at bı de normal koş bunu boyle tekrarla hemde her tarafın erir :)

0|0
    0|0
    • Bizim burada halil amca vardı senin dediğin gibi zorlalaya deparlı koşup normal koşuyodu sağlıklı yaşama uğruna adam tahtalı köye transfer oldu. Sen öyle yapma en iyisi ani zorlamalara gelmez vücut spora alışık değilse çok zorlar kendini bilinçsiz hareketlerden kaçınılmalı

• vücudunun heryerindeki yağlar enerji için kullanılacığı için kısacası g.tun başın erir

0|0
    0|0
  • Bacakklarin guclenir vucudun zayiflar

0|0
    0|0
  • tüm vücut zayıflar sporun şiddetine bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben çok terliyorum koşu bandında hep ayni ritimde koşmuyorum değiştiriyorum sürekli acaba çok terlememin sebebi yağ yakmam mi ?

0|0
    0|0
    • ya o değilde ben hiç terleyip yorulmuyorum biraz başım dönüyor sadece ::S:S:S

• alala bir problem olmasın canım bir doktora görün istersen hızlıda mı kosuyorsun

• normalde koşsam terlerim ama spor salonunda bu olmuyor

• tüm vücut----

0|0
    0|0
Yükleniyor...