Regl ağrıları,sızlamaları :(

Arkadaşlar regl oldum ama Şu an çokkk pis ağrım var daha bugün oldum resmen o bölge yanıyo ve çok pis kaşınıyo sanki böbreklerime 50000 iğne birden batırıyolar ağrıdan ağlıyorum resmen canım tatlı istiyo evde nutella harici bir şey yok sanki o bölgenin üstüne toplu iğne sıkıştırıyolar böyle ne biliyim pençeleniyo falan of çok kötü ya gerçekten deliricem çok pis sinirlendim ağlıyorum belden aşağısını kesip atmak istiyorum daha önemlisi yarın saat 6:00da kalkmam lazım ama hayatta böyle uyuyamam vücuduma ara sıra titreme falan veriyo yarın randevum var arkadaşlarımla ve dershane var, bir de 2. günü en yoğun olduğu gün ilk günden böyleyse ikinci günü nasıl olucak acaba :(((((( İlk kez bu kadar oluyo eskiden sadece ağrırdı şimdi hem ağrıyo hem kaşınıyo hem yanıyor hem de böbreklerime iğne batırılıyormuş gibi oluyor neyse siz anladınız beni. Giyotinle belden aşağısını kessem de kurtulsam mı napsam -_- Yahu böyle birşeyle karşılaşan yokk mu çözüm verin delirecem allahım yemin ediyorum yok böyle bişey 10 litre kan kaybettim ofofff

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• bunları yazarken ne kadar güzel ve tatlı birisi olduğunu fark ettim. //

0|0
    0|0
    • Gizlideyim o nasıl oluyor :D

• ilgiye ihtiyacın olduğunu düşündüm :D

Erkekler Ne Diyor 5

• pisliksinnnnnnnnnnnn , iğrençsinnnnnnnnnnn... yapmaaaaaaaaaaaa

0|1
    1|0
    • lan ne var sanki sen regl oluyosun da, yardımcı olacaksan aşağılayıcı yorum yapmana gerek yok. ben burada öliyim sen pisliksin de ! Ok

• Şu ağrı sancı geçsin bir şey istemiyorum şuan çok pis bişey

• anlıyorum

• Majezik iç (alerjik, hassas bir bünyen varsa yan etki yaparöyleysen içme)

Ayaklarını sıcak tut

Yarınki işlerini iptal et. Bu halde gitsen nolcak ağrıdan bişey anlayamazsın gezdiginden, derslerden vs..

0|0
    0|0
  • ozaman vajina bölgene biraz sert cisimler sürt ki az dahi olsa içinde kıpraşma olur o kıpraşmadan ise az da olsa zevk suyun gelirse rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun ya :( .. çok kötüsün sen anlatiyorsun ama sanki ben hissediyorum :( . ben bu işten anlamiyorum kusurumu affet ama ne biliyim ağrık kesici falan iç .. uyku ilaci iç uyu rahatla . büyük geçmiş olsun acil şifalar inşallah .

0|0
    0|0
    • teşekkürler gizli gerçekten iyi birisin ilgin için sağol .. :D

• rica ederim .. her insanın olmasi gerekeni olmaya çalişiyorum :) kendine iyi bak .

• midem bulandı o sis bulutu o toz bulutu

0|0
    0|0
    • yahu REGL diyorum ne sis ne toz bulutu mal mısın? Ağrı yapıyor çok pis dalga geçeceğine ciddiye al hödük, dalganı da git kendinle geç ayrıca regl olmuyosun gelmiş burada dalga geçiyosun.. allam ya of öl sen

• bundan bile iğrenebiliyosun ne biçim bir bünyen var allah aşkına hiç mi derste görmedin

• görmedim ben işlemedim böyle şeyler lisede yanımda oturan kız kokuyordu ondan beridir tiksinirim yapacak bişey yok kokuyordu regl olunca acayip mide bulandırıcı bir durumdu

Kızlar Ne Diyor 4

• aslan pencesiiç

0|0
    0|0
  • kas gevşetici ve bir adet sıcak su torbasıyla kasığa masaj..

0|0
    0|0
  • hepsini okumadım kuzu ama anladım yani:) kuzu bu ağrılar için bir apranax atıp uyuyabilirsin adet ağrıları ve kas ağrılarında kullanılabiliyor, sakıncası yok. sürekli bu ağrılar oluyorsa evde aslan pençesi bulundur kaynatıp içince iyi geliyor. sana önerebileceğim bunlar geçmiş olusun,

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin kist varsa ondan da cok fazla agrır. Hem agrı kesici ilacta yazar.

Sıcak su torbasını ayaklarının altına koy, muz varsa muz ye dogal agrı kesicidir. Melisa veya papatya cayı icip yatagının altına girip kıvrıl. Arkadaslarınla olan randevunuda iptal et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...