Lys için kaynak önerisi? En iyi yayın hangisi?

Lys 1 ve lys 3 e hazirlanmak için kaynak arıyorum. En iyi yayın hangisi sizce? Ne almaliyim?

Güncellemeler:
link Bunlar nasıl?
Eksi alanlar hiçbirinize ben eksi vermedim.

0|0
14|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi bölüm için söylersen yardımcı olayım .

1|0
    1|0
    • Sözelim çok iyi sayısalım da idare eder işte ona göre bişey söyleyebilir misin

• Tesekkurler

• rica ederim .

Erkekler Ne Diyor 8

• bende bu sınava gireceğimde peki lys 1 mat lys 3 de edebiyatmıydı yayın olarak fem zirve güvender körfez gibi olur

1|1
    1|0
  • fem körfez karakök güvender pi analitik

1|0
    0|0
  • tüm testlere calış

kaynak arama bu saatten sonra.

sadece soru cöz

0|0
    1|0
    • Konuları tam bilmiyorum önce konu çalışmam lazım.Biliyorum sınava az kaldı ama yetiştirecem bir şekilde

• Ben mavi kartezyenlerler ile çalışmıştım :)

1|0
    1|0
  • tek bir kaynağa bağlı kalma ama edebiyatta final dergileri çok iyidir tavsiye ederim

1|0
    1|0
  • fen bilimleri

1|1
    1|0
  • FDD Çok iyi ve femin kaynaklarıda iş görür . Matematikten sıkıntın varsa türev limit integral yardım edebilrim

0|0
    0|0
  • fem al ben ygs ye ordan hazırlandım şu anda tıp mı mühendislik mi tercik yapamıyorum kararsızım

1|0
    4|3

Kızlar Ne Diyor 14

• Limit al boo miktarda sorusu var edebiyat ve ayrıntı soruyor öğretici yani

1|0
    1|0
  • Ben fem aldm gayet guzel tavsiye ederim ^_^

1|0
    1|0
  • Güvender yayınları kesinlikle

1|0
    0|0
  • Tek kaynağa bağlı kalma. 3-4 tane test kitabın olsun her dersten dönüşümlü olarak çöz.

1|0
    0|0
  • Fem yayınları ben aldım memnunum

1|0
    1|0
  • matematik kötüyse karekök e başla..kolaydan zora kavraya kavraya gidersin.

1|0
    1|0
  • Her şeyden önce ne kadar başarılı bir öğrencisin? çok mu 0 veya ortalarda mı?

1|0
    1|0
  • Final-Birey-Fen Bilimleri.

1|0
    1|0
  • edebiyattan limit soru bankası al veya yayın denizi . mattanda karekökü öneririm ama biraz zordur . fazla ağır istemiyorsan celal aydın uğur işleyen zekada güzel.

0|0
    0|0
  • mat ve geometri için : kesinlikle güvender, özellikle konu anlatımlısı çok iyi.

coğrafya soru bankası: final

tarih için: fem

türkçe-edebiyat: fem/uğur

felsefe grubu için: fem/final

0|0
    0|0
  • limit ve palme matematikte de seçkin yayınları iyidir fasikül olarak

0|0
    0|0
  • pi analitik

0|0
    0|0
  • Matematiğin kötüyse eğer antrenmanlarla matematik serisini öneririm. 4 kitaptan oluşuyor. Temel yoksa diğerleri ise yaramaz çünkü kendimden biliyorum :) bunları bitirdikten sonra başka kaynak da alırsın tabiki.

0|0
    1|0
    • Antrenmanlarla matematik ve geometri serisi var elimde onlara çalışıyorum :) Ama yanına artı kaynak arıyorum

• Anladım da niye eksi verdin şimdi :)

• Lys 1 icin konu calismak istiyorsan karakok dergileri bir harika. Onlari çöz her soruyu yaparsin. Soru bankasi olarak birey gelisim serisi b iyidir.

Edebiyat icinde fem

1|0
    0|0
Yükleniyor...