Fenerbahçeliler galatasarayı yenerse sahamıza bayrak dikeceklermiş sizce bunu yapmaya kalkışırlar mı?

galatasaraylı melo açıklama yaptı maçın sonu ne olursa olsun buna asla izin vermicez orta sahamızda kenetlenecez dedi 15 bin taraftar öününde bunu yapmak delikanlılık ister

Güncellemeler:
sıkıyorsa yapsınlar

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıyorsa yapsınlar ne demek yapmadığımız şey değil link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 15 bin mi?

o maca 15 bin kişi gelirse ben de futboldan anlamam

15bin ne ya ?

fenerin hezimeti icin orası full ceker

Bayrak dikme propagandası mı yapıyorsun ?

Biz bu işlerle ugraşmaz , sizin gibi taraftarı tahrike yanaşmayız.

Gereksiz davranışlara gerek var mı?

Siz önce borcunuzu ödeyin 1 milyara yaklasmış

0|1
    0|0
  • 15 bin değil en az 52 bin kişi olur.Asma konusuna gelince volkanin dikecegini duymuştum ama kesin bilgi değil gibi

0|0
    0|0
  • Bacım eksik yazmışsın 15 bin değil stad içerisinde 52 bin küsür ve daha fazlası da dışarıda olacak. Onu bir tek biz yapabildik, onlar ancak bizi taklit etmeye çalışırlar onda da başarısız olurlar. Tıp ki şike de olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • melonun bu acıklaması gosteriyorki fenerbahceye yenilebiliriz ki kesinlikle haklı bu yorumunda fenerbahce galip ayrılacak arenadan bu galibiyet sonucunda bayrak dikilir mi bilmem ama o korku 6s arkadaslara yeter onlar orta sahayı korusunlar mac sonunda

0|0
    0|0
  • dostum ben Fenerbahçeliyim.bunlar işin cilvesi boşverin dikse nollur dikmese ne olur.souness dikti ne oldu boşyere gündem bunlar.senede iki kere olan bir aktivite bu adrenalini var vs si var boşverin bakalım nasıl geçicek derbi.hersene değişiyo şampiyon gerilime gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Dikince ne olacak, koca koca adamların uğraştıkları şeye bak.

0|0
    0|0
    • biz diktik ya acısı geçmemiş bayrak kayışının

• Bu arada buradan bir gol haberimi var

İki ikiiii ikiii iki ikiiiii hieyyyyyyy oeyyyy

0|0
    0|0
  • ahahaaa yeniliceksiniz diye ödünüz patlıyor yenilirseniz farklı eylemler olcak merak etmeyin şimdiden yenilcenize inanmışsınız hahahaha :)

0|0
    0|2
  • 5 küsür maç ceza almayı göze alıyorlarsa yapsınlar. Yapamazlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya hele bir mac oynansin. Birsey yapamz fenerliler merak etme.

0|0
    0|1
  • bir galatasaraylı olarak söylüyorum sıkar o biraz :P

0|0
    0|1
Yükleniyor...