Bugün yaşadığım duygu sizce ne ?

lise son sınıf öğrencisiyim bugün okulda son ders boştu herkes gitti ben ve birkaç arkadaşımk kaldık ders çalışmaya başladık.sınıfı temizlemeye okulun görevlilerinden bir geldi biz ders çalışırken yerleri filan sildi.adamı daha önce hiç görmemiştim sanırım yeni başladı işe. ben ders çalışamadım adamı isledim yaşlı, yaşlı olmasa bile çok yıpranmış çok yaşlı görünüyor.üstü başı çok pis belki zihinsel bir engelide var çünkü tam konuşamıyor ama bu işiö yapacak başka biri yok mudayanamadım o adamın öyle tem,izlik yapmasına ya oturdum ağladım yazarken de ağlıyorum.adam temizlik yaparken ses çıkarmamaya çalışıyor biz rahatsız olmayalım diye bir iki terbiyesiz adamın konuşmasıyla dalga geçiyor.Ne kadar adaletsiz bir dünyadayız?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• engelli insanlar engelsiz insanlardan sadece onlara engel olmamanızı ister. bir engelli olarak söylüyorum bunu. bana acıma, senin yapamayacağın şeyleri bile yaparım inan bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• onlar terbiyesiz degıl yavsaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle şeyleri okudukça içim parçalanıyo. Bi insan o durumdaki birine nasıl gülebilir nasıl dalga geçebilir ?Bunları gördükçe o dalgacı alaycı tiplerden bin kez daha nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • bebişim sıkma canını

neler neler var dünya da

sen iyi ol yapacağın şeyi yap

gerisini düşünmeya kalkma

yoksa insan gerçekten çıldırıyor

0|0
    0|0
    • adam 2 kuruş para alıyo evini geçindiriyo bizim efendiler okulda kulaklık telefon keyif yapıyolar ya ben bunları yüzlerine söylediğimde ben manyak oldum ya

• haklısın bence

onların da anlamasını istemişsin ama

zaten bunu düşünebilecek birileri değilmişler

• sıkıntısı olduğu için o adam şanslı çünkü sıkıntısı olan bil ki Allah ın sevdiği kuludur

öteki gerizekalılara gelince peygamber efendimiz der ki:kimse kınadığı başına gelmeden ölmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...