Bi atatürkçü atatürkün ilkelerini nasıl olurda bilmez :D sorum kızlara

Evet neden bu kadar saçma sapan hareket yaparsınız kızlar merak ediyorum okulda hosunuza giden erkeklerin dikkatini çekmek için neden o sümüklü burunlarınızı futbol ve siyasete sokarsınız :) çekici oldugunuzumu zannediyosunuz :)

Okula böyle kalın kalın atatürk ve atatürkçülükle alakalı kitaplar getirmeler.Derste hocayı dinlemeyip milletin gözüne soka soka o kitapları okumalar :)

Ama hoca fena bozdu :) derste ayağa kaldırıp bana atatürkün ilkelerini sayarmısın dedi veeee hani o olusturdugu 100 gram karizma varya :) fısss.

Yahu pes atatürkün ilkelerini fetonun öğrencileri bile biliyo :D yapmayın kızlar bunları yapmayın :D anlamadığınız konulara burnunuzu sokarak erkeklerin dikkatini çekmeye çalışmayın.Kadın gibi kalın yeter.O erkek gelicekse her türlü gelir zaten.

Kapişş ? :D

Güncellemeler:
Evet muhalefeti destekleyen böyle bilinçsiz seçmenlerimiz var

Ve iktidarı destekleyen gözleri işlerine gelmeyen şeyleri görmeyen seçmenlerimiz.

Pes ya sizler nasıl oy veriyosunuz öyle :D

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürkçü görünmek ve öyle olmak başlı başına bir sorun. Kızı erkeği yok bunun. İnsanlarımızda öyle bir bilinç var ki, zeki, modern insanlar Atatürkçü, cahil ve yobaz insanlar ise Atatürk düşmanı olur mantığı yerleşmiş. Muhtemelen o kız arkadaşınız da zeki ve modern taklidi yapmak istemiş olabilir. Suç kızda değil, bu zihniyeti insanlara aşılamaya çalışanlarda.

0|1
    0|1
    • haklısın ancak bu zihniyetin sakat oldugunun farkında olup oldugu gibi yaşayan kızlarda var sınıfta.Yani insan olmadığı biri gibi davranmanın hata oldugunu anlayabilecek beyne sahip.Bu zihniyeti insanlara aşılamaya çalışanlar elbette suçlu ama kızda suçlu.Kaliteli yorum için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen hayırdır gülüm :)

0|0
    0|0
    • ne hayırdırı gülüm :D noluyz :D

• üf zevzekliğin alemi yok -,-

• ahahaha :D saka yaptım kız kızma :) özür dilerim :) barısalımmı ? :)

• Kızlar Atatürk seve olur. Dilimizden düşmez .

Ama erkeklerde pek rastlamadım.

0|0
    0|1
    • ne alaka ya :D ahahah :D

• onlarda seviyor tabiki, ama bizim gibi ikide bir dile getirmiyorlar :)

• Asıl kamil ve Kezbanlar bilmeyenler işte.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Zikilmiş tavuğa dönmüştür tahmin edebiliyorum şu an

0|2
    0|0
  • Her kız senin çevrendekiler gibi değil.

2|0
    0|0
Yükleniyor...