2014 Futbol Dünya Kupası şampiyonu sizce kim olur ?

Tahminlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

Güncellemeler:
2006 Dünya Kupasında İtalya'nın şampiyon olacağını turnuvadan önce bilmiştim.Fakat bu dünya kupası biraz farklı olacak gibi geliyor bana,süprizler olabilir.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Brezilya olmazsa Almanya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Favorim Brezilya ve Hollanda aslında ama Brezilya alacak gibi görünüyor,umarım son anda bir şey olur da Melo'da gider Dünya Kupası'na,gerçekten çok hak ediyor.

0|0
    0|0
  • Almanya - Brezilya çekişmesi olur veya Fransa. İspanyanın olabileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Brezilya olur gibime geliyor veya Fransa.

0|0
    0|0
  • İspanya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• brezilya

0|0
    0|0
  • çok aday var bu kupada. ama her zamanki gibi favoriler brezilya arjantin ispanya.

ben arjantin olcak gibi hissediyorum. süprtiz olursa da belçika yapar herhalde :D

gönül isterdi ki bu soruya cevap olarak türkiye yazalım

0|0
    0|0
  • En buyuk favorim: Brezilya

Fakat soyle birsey var egerki final Brezilya-Almanya olursa ozmn Almanya alabilir çunki Almanlarin kaninda olan birsey bu herzaman o turnuvayi duzenliyeni yenmek isterler onlar için gurur meselesi fakat ayni zamanda Brezilyalilar dunya kupasinin Brezilyada oldugunu gurur yapip kupayi almak isteyebilirler. Birde soyle birsey var tabii egerki Almanlara rakip Ispanya çikarsa Ispanya eleyebilir.

O nedenle favorim: Brezilya
    2. favorim: Almanya

0|0
    0|0
  • Almanya

1|0
    0|0
  • Çıkışa geçen Alman futbolunun Reus, Götze, Schweinsteiger, Draxler, Hummels, Neuer, Lahm, İlkay... gibi yıldızların turnuvası olacak. Brezilya-Almanya finali olabilir . Portekizi tutuyorum sebebi Quaresma ve Hugo Almeida :D

0|0
    0|0
  • almanya olur bence

0|0
    0|0
  • Almanya olur

0|0
    0|0
  • Bence Fenerbahçe şampiyon olur... Pardon karıştırdım Arjantin diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ev sahibi Brezilya ya da Almanya şampiyon olur gibime geliyor benim öngörüm böyle

0|0
    0|0
  • brezilya --

0|0
    0|0
  • brezilya almanya ve ya ispanya olur herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...